ebook Gloria, wakacje i ja - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Gloria, wakacje i ja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.88
Audiobook - polecana oferta: 25.41
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.00 zł
25.41 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
25.90 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dominika jest zbuntowaną nastolatką. Nie chce jechać na rodzinne wakacje z mamą, jej nowym partnerem i młodszym rodzeństwem. Decyduje się spędzić wakacje z tatą, który po powrocie z zagranicy zamieszkał pod miastem koło ośrodka turystycznego ze stadniną koni. Tata ciągle wyjeżdża służbowo, więc Dominika mieszka u wujostwa. Z nudów przyjmuje propozycję pracy przy półkoloniach na terenie ośrodka.

Konie nie są dla niej atrakcją, jednak sympatię wzbudza w niej stara klacz Gloria. W jej towarzystwie świat wygląda przyjaźniej, a emocjonalne burze, które Dominika przeżywa w związku ze swoją sytuacją rodzinną, niejasnym związkiem z Mateuszem i pojawieniem się na horyzoncie przystojnego Dawida, a także intrygami dziewczyn z klubu jeździeckiego, wydają się znacznie bardziej znośne.

W roli lektora Dominika Sell-Kukułka.

Gloria, wakacje i ja - audiobook od Autor nieznany możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć