ebook Gorzka kawa. Tom 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Gorzka kawa. Tom 1 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.19
Audiobook - najniższa cena: 28.36
wciąż za drogo?
28.36 zł Lub 25.52 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeśli lubisz mroczne, pełne napięcia historie, to audiobook „Gorzka kawa” jest dla Ciebie! Przeżyj wraz z bohaterami powieści Summer Prescott niezwykłą przygodę, w której nie brakuje kryminalnych zagadek i mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw. Przekonaj się, jak wiele można odkryć w pozornie przytulnej wiekowej kawiarni.

Szykują się kłopoty…

Paige Palmer spędza swoje dotychczasowe, dorosłe życie studiując i pragnąc obronić doktorat z filozofii. Niestety, szansa na pracę marzeń zostaje dziewczynie dość brutalnie odebrana. Zraniona, opuszcza środowisko akademickie, by zostawić za sobą bolesną przeszłość. Zatrudnia się w niewielkim miasteczku jako baristka w dość oryginalnym, ale przytulnym lokalu – „Palarni” przy 33 ulicy.

Drewniane, wiekowe ściany, przesiąknięte aromatem znakomitej kawy, dodatkowo zachęcają młodą dziewczynę do spróbowania szczęścia w zupełnie innym świecie.

„Palarnia” skrywa jednak wiele tajemnic. Niedługo po jej zatrudnieniu w jednym z pomieszczeń zostaje odnalezione ciało innej młodej dziewczyny. Wstrząśnięta szefowa Paige – Margaret Hayward jest przekonana, że niezbędne będzie wewnętrzne śledztwo.

Powstaje zespół domorosłych detektywów złożony z właśnie z Palmer, ekscentrycznej właścicielki Palarni oraz młodego pisarza, pracującego nad swoją debiutancką powieścią. Muszą się spieszyć, bo czas mija nieubłaganie, a bezwzględny morderca skrywa się w mroku i być może już jest gotowy, by znowu uderzyć…

W roli lektora Anna Grochowska.

Gorzka kawa. Tom 1 - audiobook od Summer Prescott możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć