ebook Redwall. Bitwa o Rudy Mur
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 114903)

Redwall. Bitwa o Rudy Mur
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 35.00
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
44.90 zł
44.90 zł
-7% 35.20 zł
35.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Mały bohater

Wielkie serce

Epicka przygoda

Życie skromnej mysiej społeczności za murami starego opactwa toczy się spokojnym rytmem. Gdy sielankową atmosferę zakłóca przybycie obcych, mieszkańcy wiedzą, że zagrożenie wisi w powietrzu. Na horyzoncie pojawia się plugawa zgraja szczurów pod przywództwem jednookiego Cluny’ego zwanego Biczem, gotowa za wszelką cenę przejąć Rudy Mur.

Obrona nie będzie łatwa, a próby zjednoczenia skłóconych sojuszników wydają się skazane na porażkę. Czy zwycięstwo jest w ogóle możliwe? Odpowiedź leży w starożytnym gobelinie, magicznym mieczu, a przede wszystkim w młodym myszku Macieju, który musi sprostać swemu przeznaczeniu.

Stań ramię w ramię z uwielbianymi przez miliony fanów bohaterami do obrony Rudego Muru. I przeżyj z nimi przygodę, która stała się legendą…

„Niepozorny nowicjusz, w którego łapkach spoczywają losy średniowiecznego opactwa. Tam rozegra się historia, która rozpali serce i wyobraźnię czytelników.«Redwall» to jedna z najpiękniejszych serii animal fantasy, przywołująca skojarzenia zarówno z Wodnikowym Wzgórzem, jak i twórczością Erin Hunter”. Ewa Białołęcka

Jedna z najlepszych powieści fantasy wszech czasów według Time’a.

Redwall. Bitwa o Rudy Mur od Brian Jacques możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć