ebook Upadek
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 1334)

Upadek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
-30% 27.90 zł
33.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom Gry: porywająca powieść akcji/sensacji o współczesnych nastolatkach wciągniętych i wyciągniętych z alternatywnej rzeczywistości, gdzie walka z obcymi to coś więcej niż gra - to życie i śmierć.

Życie Miki rozpada się wokół niej. Jej ojciec i najlepszy przyjaciel leżą w szpitalu. W Grze pojawiają się usterki, przez co misje są częstsze i bardziej śmiertelne. A ktoś bliski czeka na odpowiedni moment, by ją zdradzić.

Miki czuje się, jakby wisiała na włosku, a jedyną rzeczą, która trzyma ją na uwięzi, jest ręka Jacksona w jej dłoni. Jednak powiedzenie mu, jak bardzo go potrzebuje, jak bardzo go kocha, wydaje się największym wyzwaniem ze wszystkich. I jeśli Miki naprawdę chce, by misje skończyły się dla wszystkich, będzie musiała odpuścić i być gotowa do walki, gdy mury między Grą a rzeczywistością runą. Bo jeśli jest jedna rzecz, której się nauczyła, to to, że ma jeszcze wiele do stracenia.

Upadek to pulsujące zakończenie trylogii Gry, którego fani nie będą chcieli przegapić.

Upadek od Eve Silver możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć