ebook Upadek - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1334)

Upadek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.90
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
35.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom Gry: porywająca powieść akcji/sensacji o współczesnych nastolatkach wciągniętych i wyciągniętych z alternatywnej rzeczywistości, gdzie walka z obcymi to coś więcej niż gra - to życie i śmierć.

Życie Miki rozpada się wokół niej. Jej ojciec i najlepszy przyjaciel leżą w szpitalu. W Grze pojawiają się usterki, przez co misje są częstsze i bardziej śmiertelne. A ktoś bliski czeka na odpowiedni moment, by ją zdradzić.

Miki czuje się, jakby wisiała na włosku, a jedyną rzeczą, która trzyma ją na uwięzi, jest ręka Jacksona w jej dłoni. Jednak powiedzenie mu, jak bardzo go potrzebuje, jak bardzo go kocha, wydaje się największym wyzwaniem ze wszystkich. I jeśli Miki naprawdę chce, by misje skończyły się dla wszystkich, będzie musiała odpuścić i być gotowa do walki, gdy mury między Grą a rzeczywistością runą. Bo jeśli jest jedna rzecz, której się nauczyła, to to, że ma jeszcze wiele do stracenia.

Upadek to pulsujące zakończenie trylogii Gry, którego fani nie będą chcieli przegapić.

W roli lektora Ewa Jakubowicz

Upadek - audiobook od Eve Silver możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć