ebook POPR-ańcy. Chata pod Wierchami - audiobook
4.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 39)

POPR-ańcy. Chata pod Wierchami - audiobook

E-book - najniższa cena: 39.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Allleeerrt! Allleeerrrt! 

Takiej historii jeszcze nie słyszeliście! 

Jeden psi ratownik górski, z rodowodem do czwartego pokolenia, w stanie spoczynku (choć nie odpoczynku), dwa koty za płoty, bezzębny gryzoń gwarzący gwarą, gęś, trudna do rozszyfrowania kura i szajka kopytnych zza wschodniej granicy. A, i jeszcze papuga w góralskim serdaku. Lepiej być nie może… 

A jednak! Pojawienie się w Chacie pod Wierchami piątki bezdomnych szczeniaków wznosi pojęcie „dom wariatów” na zupełnie nowy poziom! 

Na szczęście, w tym szaleństwie jest metoda, a i niejeden morał się znajdzie. Podhalańska ekipa skutecznie nauczy górskiego BHP i wiary we własne możliwości. Każdego, nie tylko szczeniaki.  

Na wspólną przygodę mieszkańcy Chaty pod Wierchami zapraszają całą rodzinę, także rodziców i dziadków. W końcu na naukę i dobrą zabawę nigdy nie jest za późno.

POPR-ańcy. Chata pod Wierchami - audiobook od Anna Sakowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć