Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 36)

Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 32.45
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-66% 14.90 zł Lub 13.41 zł
50.00 zł
56.90 zł
59.00 zł
59.00 zł Lub 53.10 zł
44.25 zł
53.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook dla wszystkich tych, którzy chcą żyć spokojniej, pełniej i szczęśliwiej. Można z niej korzystać samodzielnie lub potraktować ją jako wsparcie podczas terapii – to zależy od indywidualnej potrzeby. W stu składających się na ten przewodnik krótkich rozdziałach-sesjach znajdziesz szereg technik i narzędzi, które pomogą Ci przebudować w dobrą stronę utrwalone przez lata negatywne mechanizmy myślenia i działania.

Żyj pełniej. Spokojniej. Nareszcie szczęśliwie!

Szybkie tempo pracy, niepewna przyszłość, stres, nieprzepracowane trudne epizody z dzieciństwa, konflikty z bliskimi - wszystko to negatywnie oddziałuje na psychikę. Cierpimy, chorujemy, życiową energię zużywamy na przetrwanie. I na szukanie pomocy w coraz dłuższych kolejkach do psychiatrów i terapeutów. Albo też, jeśli warunki i koszty leczenia są dla nas nieakceptowalne, zgłaszamy się po ratunek do znachorów, którzy obiecują, że w magiczny sposób wyprowadzą nas na prostą.

Zaraz, zaraz. A gdyby tak, korzystając z zasobów, które już posiadamy, z małą pomocą skutecznego poradnika pokonać napotkane przeszkody, jakie rzuca nam los, otoczenie i – przede wszystkim – własna psychika?

„Autoterapia. Sto dni szczęśliwego życia” Adama Zemełki to książka przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą żyć spokojniej, pełniej i szczęśliwiej.

Ważne:
z sesji nie musisz korzystać codziennie ani odbywać ich po kolei – tempo i charakter pracy zależą od Ciebie.

Sięgnij też po książki o jodze, która również może pomóc w łagodzeniu stresu i codziennych napięć.

Audiobooka interpretuje Andrzej Hausner.

Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia od Adam Zemełka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć