ebook Błękitny koliber - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Błękitny koliber - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Flow
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 29.70
Audiobook - najniższa cena: 41.56
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
41.56 zł Lub 37.40 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kiedy Bogna Zasławska wyjeżdża z przyjaciółmi do Delftu, nie ma pojęcia, że ta wyprawa już na zawsze odmieni jej życie. W ostatnim dniu pobytu trafia do małego sklepu z błękitną porcelaną, zagubionego w plątaninie brukowanych uliczek. Poznaje tam sędziwego Jacoba Muldera, który składa dziewczynie zaskakującą propozycję – Bogna ma pomóc w inwentaryzacji porcelanowych bibelotów, które skrzętnie chronią skrywany przez lata rodzinny sekret…

Cornelia Smid mieszka w małej wiosce niedaleko Delftu. Kiedy zakochuje się w synu bogatego rzeźnika, rodzice wysyłają ją na służbę do Alkmaar. W 1882 roku w dramatycznych okolicznościach powraca do domu, ale zmuszona jest sobie radzić sama. Zrozpaczona dziewczyna dowiaduje się, że Mulderowie, właściciele fabryki porcelany, pilnie poszukują posługaczki do swojej rezydencji. Cornelia postanawia spróbować szczęścia. Nie domyśla się jednak, ile tajemnic kryje się za fasadą pozornie szczęśliwej i bogatej rodziny, nad którą ciąży przekleństwo błękitnego kolibra.

Malownicze holenderskie miasteczko, wielka miłość, dramat i… piękna porcelana. Zakochacie się w opowieści o losach bohaterów, którzy potrafią walczyć o swoje pasje, choć ich szczęście bywa delikatne jak filiżanka, którą może stłuc lekki podmuch wiatru.

W roli lektora Agnieszka Postrzygacz

Błękitny koliber - audiobook od Agnieszka Zakrzewskaa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć