ebook Żołnierze kosmosu
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 219593)

Żołnierze kosmosu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.35
wciąż za drogo?
37.67 złpremium: 24.30 zł Lub 24.30 zł
33.21 zł Lub 29.89 zł
34.90 zł
28.35 zł
32.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść SF autora kultowych „Obcych w obcym kraju”. Ebook „Żołnierze kosmosu” to historia o młodym kadencie Johnym Rico, który wyrusza w niebezpieczną misję, by stawić czoła agresywnej rasie Pluskwo-Pajęczaków i zapobiec galaktycznej wojnie. Czy znajdziesz w sobie tyle odwagi, by towarzyszyć mu w pełnej niebezpieczeństw wyprawie, która na zawsze zmieni jego życie?

Trwa galaktyczna wojna pomiędzy Ziemianami i Pluskwo-Pajęczakami, agresywną rasą antropoidów, których społeczna organizacja przypomina rój, poddany bezwzględnej władzy dyktatorskiej. Ogrom przewagi liczebnej nieprzyjaciela wyklucza globalną konfrontację i wymusza taktykę nagłych, niespodziewanych ataków ze strony sił Ziemskiej Federacji.

Do takich zadań najlepiej przygotowani są komandosi z Piechoty Zmechanizowanej, a wśród nich kadet Johny Rico, który karierę żołnierza rozpoczął tak niedawno...

Żołnierze kosmosu od Robert A. Heinlein możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć