Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 783)

Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim - audiobook
ebook: pdf, mp3

E-book - najniższa cena: 25.00
Audiobook - najniższa cena: 25.00
wciąż za drogo?
-44% 25.00 zł Lub 22.50 zł
32.49 zł
42.90 zł
44.99 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdy wybrano go w 1995 roku, Polska przecierała oczy ze zdumienia. Drugą kadencję kończył jako jeden z najbardziej cenionych i lubianych polityków w kraju. W międzyczasie współtworzył Konstytucję oraz wprowadził Polskę do NATO i Unii Europejskiej. Dziś jest bardziej dyplomatą niż politykiem, co pozwala mu spojrzeć z dystansem i głębią nie tylko na własną drogę, ale też na zmiany, przez które przeszły zarówno Polska, jak i cały świat.

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z biografem Aleksandrem Kaczorowskim po raz pierwszy tak otwarcie mówi o prezydenturze, rodzinie i samym sobie.
Opowiada o początkach w polityce i o wstrząsającym wydarzeniu, przez które prawie wystąpił z PZPR.
Przybliża kulisy przemian po 1989 roku oraz wyjaśnia zawiłości przyjaźni łączącej go z Leszkiem Millerem, Józefem Oleksym i Adamem Michnikiem.

Zdradza, jak to jest być jednocześnie prezydentem i ojcem nastolatki, oraz jaki ma przepis na udane małżeństwo.
Wspomina swoje rozmowy z Putinem o Ukrainie, a także dzieli się znaną dotąd nielicznym wiedzą, jak kształtował się obecny układ sił na polskiej i globalnej scenie politycznej.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jarosława Łukomskiego.

Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim od Aleksander Kaczorowski, Aleksander Kwaśniewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć