Dice
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 18)

Dice
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 37.80
wciąż za drogo?
37.80 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.00 zł
35.70 zł
42.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy tak będzie wyglądała nasza przyszłość? Historia, która jest mieszanką wybuchową motywów z kultowych dzieł popkultury z gatunku science fiction i cyberpunk, takich jak „Blade Runner”, „Matrix”, „Ghost in the shell” czy „Johnny Mnemonic”.

Niedaleka przyszłość.
Po konflikcie nuklearnym rządy nad światem przejmuje sztuczna inteligencja. Tworzy pozornie idylliczne metropolie, w których ludzie i androidy kilku generacji koegzystują w pokoju. Nie ma wojen, przestępczości, polityki, religii. Opium dla mas stanowi Regenium – specyfik pozwalający zachować młodość i witalność, o którym biedniejsi mogą tylko pomarzyć. Usiłują zarobić na niego, wykonując nikomu niepotrzebne prace.

Jednym z takich anonimowych robotników jest Roland Dice, który w gigantycznej korporacji dezaktywuje wadliwe roboty, znudzony przewidywalną i pustą egzystencją. Pewnego dnia, z nieznanych sobie przyczyn, Dice nagle awansuje i staje się kimś bardzo ważnym, zarówno dla ludzi, jak i myślących maszyn…

Dice od Agata Suchocka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć