ebook Moja ukochana i ja
4.7 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Moja ukochana i ja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.90 zł
-29% 27.93 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
32.12 zł
32.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poruszająca historia miłości. Od szaleńczego zakochania, które sprawia, że żyjemy poza czasem, w stanie permanentnego uniesienia. Przez intensywnie rozwijającą się relację, która daje wrażenie poznawania świata z zupełnie innej perspektywy. Po tworzenie domu, obrastanie w sobie tylko znane rytuały, oswajanie samych siebie z budowaniem nowego, wspólnego życia. Ebook „Moja ukochana i ja” to intymna, intelektualna i interwencyjna książka, po którą powinna sięgnąć każda lesbijka w Polsce.

Idylliczny obraz związku jest w ebooku „Moja ukochana i ja” weryfikowany przez rzeczywistość. Renata Lis, pisarka po pięćdziesiątce, przez ponad połowę życia jest w związku z kobietą. Wprost i bez zbędnego romantyzowania ukazuje, jak zmieniały się społeczno-kulturowe realia bycia lesbijką w Polsce, z jakimi trudnościami muszą mierzyć się pary homoseksualne w naszym kraju. Pisze też o codzienności, kotach i życiu z depresją.

Autorka nominowanego do Nagrody Nike eseju „Lesbos” szczerze przygląda się również swojemu dorastaniu w centrum patriarchalnej i często homofobicznej społeczności w okresie PRL-u, a także chorobie i śmierci matki. Ta intymna autobiograficzna opowieść skłania do refleksji o wpływie warunków społecznych na indywidualne wybory, pokazując, że życie wielu z nas mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nie doświadczenie wykluczenia i nierówności.

Moja ukochana i ja od Renata Lis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeżeli żyjesz zgodnie z tym, do czego dążysz, w zasadzie już odnosisz zwycięstwo.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć