ebook Ocalenie gangstera
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Ocalenie gangstera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.17
Audiobook - najniższa cena: 33.52
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
26.17 zł Lub 23.55 zł
27.44 zł
28.00 zł
28.90 zł
26.17 zł
26.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drewniana chata otoczona lasem, z dala od cywilizacji…

Rea Renado nie ma pojęcia, gdzie jest i dlaczego znalazła się w tym miejscu. Wie tylko tyle, że grozi jej niebezpieczeństwo. Kiedy więc w chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna, Rea – przekonana, że może spodziewać się najgorszego – próbuje go znokautować. Tajemniczym przybyszem okazuje się jednak Konstantin, który po wykonanym zleceniu zamierzał spędzić tam noc. Jest niebezpieczny, a jego nazwisko zwiastuje kłopoty.

Mimo że powinien trzymać się od kobiety z daleka, postanawia jej pomóc, nie wiedząc, że tym samym narazi się mafii. Kłopoty jakie ta dwójka ściągnie na siebie w Nowym Jorku, nie znikną nawet w Las Vegas. Mieście, w którym władze ma rodzina Tarasow. Mieście, które nie należy już tylko do nich. Bo co zaczęło się w Vegas, kończy się Vegas.

O e-booku Ocalenie gangstera blogerzy napisali: 

Akcja powieści toczy się dość szybko, więc z całą pewnością nie możecie liczyć na nudną lekturę. Ciekawy pomysł na fabułę, która tak naprawdę nie jest przewidywalna. Do tego świetna kreacja bohaterów, którzy z całą pewnością wyróżniają się mocnymi charakterami. Całość dzięki lekkiemu i przyjemnemu językowi czyta się błyskawicznie. - Czytaninka - Grażyna Wróbel

Ocalenie gangstera od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Polubiłam historie z cyklu Bracia Tarasow, więc i ten tom przypadł mi do gustu. Lubię powieści w których nie brakuje emocji i w których ciągle coś się dzieje.

Rea Ronado budzi się w drewnianej chacie otoczonej lasem i kompletnie nie ma pojęcia jak się tutaj znalazła, bo przecież była w szpitalu. Kiedy w chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna, ta próbuje go znokautować. Konstantin nie chce jej zrobić krzywdy, wręcz przeciwnie, postanawia jej pomóc, nie wiedząc, że zadziera z mafią. Kłopoty od tej pory będą się za nimi ciągły niczym cień.

Pamiętam wszystko, a chciałabym zapomnieć. Życie to jednak nie kartka ani ołówek i gumka. Pewnych rzeczy nie da się wymazać. Po prostu się nie da. Można jedynie oswoić swoje demony, które tylko czekają z tyłu głowy, aż się je uwolni.

Miło, że w powieści pojawiają się poznani już wcześniej bohaterowie, bo dzięki temu dowiadujemy się co u nich słychać. Niemniej historia Rea oraz Konstantina jest niezwykle wciągająca. Dwoje tak naprawdę obcych sobie osób po dość krótkim czasie jest w stanie wskoczyć za sobą w ogień. Czyż można nazwać to inaczej niż miłość?

Rea to kobieta, która nie chce kłopotów, a kiedy te się pojawiają nie ma zamiaru być dla nikogo kartą przetargową. Wie, że mimo wszystko musi być silna i dać sobie radę.
Konstantin to mężczyzna zmęczony swoim życiem. Jest płatnym mordercą i lepiej z nim nie zadzierać, bo nie należy do miłych osób. Zawsze dba o szczegóły.
Ta dwójka trafia na siebie przez czysty przypadek, a jednak coś ich do siebie przyciąga. Jeśli jesteście ciekawi co przygotowała dla nich Anna Wolf, koniecznie musicie przeczytać tę powieść.

Akcja powieści toczy się dość szybko, więc z całą pewnością nie możecie liczyć na nudną lekturę. Ciekawy pomysł na fabułę, która tak naprawdę nie jest przewidywalna. Do tego świetna kreacja bohaterów, którzy z całą pewnością wyróżniają się mocnymi charakterami. Całość dzięki lekkiemu i przyjemnemu językowi czyta się błyskawicznie.

Czasem to, co daje nam los w konkretnej chwili, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy.

Ocalenie gangstera to historia, która porywa w swój świat już od pierwszych stron. To również historia o której szybko się nie zapomina. Gorąco polecam.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć