ebook Przegrana - audiobook
4.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Przegrana - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.80
Audiobook - najniższa cena: 25.80
wciąż za drogo?
25.80 złpremium: 15.48 zł Lub 15.48 zł
-30% 32.83 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
36.00 zł
37.52 zł
34.90 zł
35.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

ZOSTAŁA WYBRANA I OKŁAMANA.

Komisarz Iwona Banach wraca w szeregi policji, żeby ścigać człowieka, który w imię swoiście pojętego dobra złamał jej życie i karierę. Mateusz

„Matt” Grzeliński, oficer CBŚP ściga zwyrodnialców korzystających z usług tajemniczego Klubu 526 i na własną rękę wymierza sprawiedliwość.

Klub już nie istnieje dzięki Iwonie, ale skutki jego działalności wciąż mają wpływ na jej życie. Wie, że kluczem do znalezienia „Matta” jest Krzysztof, jej zaginiony kilkanaście tygodni wcześniej partner. Jego i Grzelińskiego łączy tajemnica z przeszłości, a Iwona podążając ich śladem po całej Polsce, znów zanurza się w odmęty zła, które ludzie wyrządzają innym ludziom. I wie też, że cokolwiek się zdarzy, jej życie już nigdy nie będzie takie samo…

JAK DALEKO MOŻNA SIĘ POSUNĄĆ I CO ZROBIĆ W IMIĘ PRZYJAŹNI? GDZIE JEST GRANICA: TAM, GDZIE KREŚLI JĄ PRAWO CZY TAM, GDZIE ONO NAWET NIE SIĘGA?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mateusza Drozdy.

Przegrana od Marek Stelar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć