ebook Wyspa zaginionych dziewcząt
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 413)

Wyspa zaginionych dziewcząt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 24.00
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
-24% 30.01 zł Lub 27.01 zł
32.01 zł Lub 28.81 zł
32.90 zł
35.00 zł
-33% 24.00 zł
31.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny thriller Alex Marwood. Historia wyjęta wprost z nagłówków gazet. Bogaci, wpływowi i pozbawieni zahamowań mężczyźni z wyższych sfer oraz młode, piękne dziewczęta nieświadome losu, jaki je czeka… Ebook „Wyspa zaginionych dziewcząt” łączy dramatyzm „Sukcesji” ze zjadliwym dowcipem serialu „Biały lotos”.

Błyszczące wody opływające wyspę La Kastellana nie mogą równać się z głębią mrocznych sekretów, które kryje to miejsce…

Rok 1985
Dla dwunastoletniej Mercedes i jej siostry Donatelli La Kastellana jest po prostu domem. Wyspa, która wieki temu była starożytnym księstwem, pozostała nietknięta przez współczesny świat, a głęboko zakorzenione tradycje są tu wciąż żywe. Jednak wraz z przybyciem multimilionera Matthew Meade’a i jego rozpieszczonej małoletniej córki, Tatiany, wszystko się zmienia. I choć Meade’owie otoczeni są niewyobrażalnym bogactwem, to cena, jaką wkrótce wszyscy zapłacą, będzie znacznie wyższa i bardziej przerażająca, niż Mercedes i pozostali wyspiarze mogliby sobie kiedykolwiek wyobrazić.

Rok 2016
Robin rozpaczliwie poszukuje swojej siedemnastoletniej córki Gemmy, która zaginęła rok wcześniej. Ostatni trop prowadzi na wyspę La Kastellana, luksusowy plac zabaw międzynarodowej śmietanki towarzyskiej. Jednak nikt nie chce jej tam pomóc w ustaleniu, co stało się z Gemmą. Robin obawia się, że czasu na odnalezienie ukochanego dziecka jest coraz mniej.

Tymczasem ktoś na La Kastellanie uważnie obserwował wydarzenia, w milczeniu czekając na właściwy moment, by ujawnić mroczną prawdę i pokazać światu, co naprawdę dzieje się na wyspie zaginionych dziewcząt.

Ebook „Wyspa zaginionych dziewcząt” to szokujący thriller o niewyobrażalnym bogactwie i mrocznych tajemnicach rajskiej wyspy.

***
Alex Marwood to pseudonim brytyjskiej dziennikarki i pisarki Sereny Mackesy, autorki powieści: • „Dziewczyny, które zabiły Chloe”, uhonorowanej prestiżową Edgar Award, • „Zabójcy z sąsiedztwa”, wyróżnionej Macavity Award, • „Najmroczniejszy sekret” i • „Zatruty ogród”.

Wyspa zaginionych dziewcząt od Alex Marwood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć