ebook Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.99
Audiobook - najniższa cena: 33.99
wciąż za drogo?
29.99 zł
-7% 36.99 zł Lub 33.29 zł
39.90 zł
34.99 zł
42.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy wywiad rzeka z prezydentem, który przeprowadził Polskę przez największe przełomy ostatnich 40 lat.

Gdy wybrano go w 1995 roku, Polska przecierała oczy ze zdumienia. Drugą kadencję kończył jako jeden z najbardziej cenionych i lubianych polityków w kraju. W międzyczasie współtworzył Konstytucję oraz wprowadził Polskę do NATO i Unii Europejskiej. Dziś jest bardziej dyplomatą niż politykiem, co pozwala mu spojrzeć z dystansem i głębią nie tylko na własną drogę, ale też na zmiany, przez które przeszły zarówno Polska, jak i cały świat.

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z biografem Aleksandrem Kaczorowskim po raz pierwszy tak otwarcie mówi o prezydenturze, rodzinie i samym sobie.

Opowiada o początkach w polityce i o wstrząsającym wydarzeniu, przez które prawie wystąpił z PZPR.

Przybliża kulisy przemian po 1989 roku oraz wyjaśnia zawiłości przyjaźni łączącej go z Leszkiem Millerem, Józefem Oleksym i Adamem Michnikiem.

Zdradza, jak to jest być jednocześnie prezydentem i ojcem nastolatki, oraz jaki ma przepis na udane małżeństwo.

Wspomina swoje rozmowy z Putinem o Ukrainie, a także dzieli się znaną dotąd nielicznym wiedzą, jak kształtował się obecny układ sił na polskiej i globalnej scenie politycznej.

Prezydent. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Aleksandrem Kaczorowskim od Aleksander Kaczorowski, Aleksander Kwaśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć