ebook Plaga cieni
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 71743) Ilość stron (szacowana): 343

Plaga cieni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 14.25
wciąż za drogo?
-5% 16.90 zł
-14% 20.32 zł Lub 18.29 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
19.90 zł
20.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Trzecia część bestsellerowego cyklu dla dzieci! Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje magiczny Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? Tego nie przewidzą nawet najpotężniejsi magowie...

W Baśnioborze trwają wakacje. Seth, wbrew woli dziadka, znów sprzedaje satyrom baterie. Podczas nielegalnych interesów wpada na ślad dziwnej plagi: istoty światła przemieniają się w stworzenia ciemności. Zaraza zatacza coraz szersze kręgi, dotyka nawet najbardziej pokojowych gatunków. Przerażone istoty zbierają się w najlepiej chronionych rejonach lasu. Opiekunowie rezerwatu nie wiedzą, co robić, by zapobiec pladze. Próbują odkryć przyczynę tajemniczych wydarzeń.
Tymczasem Kendra dołącza do Rycerzy Świtu i wraz z innymi członkami bractwa wyrusza na niebezpieczną misję: trzeba odnaleźć kolejny artefakt, zanim uda się to Stowarzyszeniu Gwiazdy Wieczornej. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką są losy jednego z rezerwatów.
Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? W Baśnioborze nic nie jest pewne...

„W swej trzeciej odsłonie cykl o Baśnioborze nabiera epickiego rozmachu. To, co dwie książki wcześniej było tylko pasjonującą przygodą pary nastolatków, nagle nabiera rangi kosmicznego konfliktu dobra i zła. Seth i Kendra dali się zaplątać w sieci intryg i zdrad, trafili do świata, w którym mało komu można ufać”.

www.tworczosc.unreal-fantasy.pl

Plaga cieni od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć