ebook Plaga cieni
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 71840) Ilość stron (szacowana): 343

Plaga cieni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-6% 14.90 zł
20.32 zł
20.32 zł Lub 18.29 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
16.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
19.12 zł
20.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia część bestsellerowego cyklu dla dzieci! Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje magiczny Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? Tego nie przewidzą nawet najpotężniejsi magowie...

W Baśnioborze trwają wakacje. Seth, wbrew woli dziadka, znów sprzedaje satyrom baterie. Podczas nielegalnych interesów wpada na ślad dziwnej plagi: istoty światła przemieniają się w stworzenia ciemności. Zaraza zatacza coraz szersze kręgi, dotyka nawet najbardziej pokojowych gatunków. Przerażone istoty zbierają się w najlepiej chronionych rejonach lasu. Opiekunowie rezerwatu nie wiedzą, co robić, by zapobiec pladze. Próbują odkryć przyczynę tajemniczych wydarzeń.
Tymczasem Kendra dołącza do Rycerzy Świtu i wraz z innymi członkami bractwa wyrusza na niebezpieczną misję: trzeba odnaleźć kolejny artefakt, zanim uda się to Stowarzyszeniu Gwiazdy Wieczornej. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką są losy jednego z rezerwatów.
Czy Seth dzięki brawurze znów uratuje Baśniobór? Czy Kendra sprosta czekającemu ją zadaniu? W Baśnioborze nic nie jest pewne...

„W swej trzeciej odsłonie cykl o Baśnioborze nabiera epickiego rozmachu. To, co dwie książki wcześniej było tylko pasjonującą przygodą pary nastolatków, nagle nabiera rangi kosmicznego konfliktu dobra i zła. Seth i Kendra dali się zaplątać w sieci intryg i zdrad, trafili do świata, w którym mało komu można ufać”.

www.tworczosc.unreal-fantasy.pl

Plaga cieni od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Porywająca powieść dla młodzieży, po którą warto sięgnąć nawet w późniejszym wieku. Polecam

Warto zerknąć