ebook Przewodnik po sztuce pisania dla marzycieli. Jak zostać spełnionym autorem
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Przewodnik po sztuce pisania dla marzycieli. Jak zostać spełnionym autorem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.42 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zawsze marzyłeś, by napisać książkę? Chciałeś być autorem? Masz ciekawą historię do opowiedzenia? Utknąłeś na początku pisania i nie wiesz, jak iść dalej? Jeśli tak, to ten poradnik jest dla ciebie.

Kelly Notaras, redaktorka z 25-letnim stażem, pomoże ci zrealizować pisarskie pragnienia.

Autorka pokazuje krok po kroku, jak przekształcić początkowy pomysł w gotową książkę.

Z humorem i wystarczającą dawką zdrowego rozsądku wyjaśnia proces wydawniczy, abyś mógł zacząć pisać i z powodzeniem dzielić się swoją opowieścią z innymi.

Przewodnik pomoże ci m.in. jak: – jasno określić swoją motywację do napisania książki, – stworzyć mocną, wewnętrzną strukturę, – pokonać blokadę pisarską i zacząć wreszcie pisać, – przenieść gotowy rękopis na papier i opublikować ją np. w formie self-publishingu.

Publikacja książki nigdy nie była tak prosta i dostępna jak dzisiaj. Zdobądź praktyczną wiedzę, skorzystaj z doświadczeń zawodowców i zostań autorem, który dzieli się ze światem tym, co mu w duszy gra.

Kelly Notaras - Jest redaktorką z 25-letnim doświadczeniem – pracowała w HarperCollins, Penguin USA i Hyperion Books. Była wiceprezesem i wydawcą w Sounds True. Założycielka KN Literature Arts, której celem jest dostarczanie światu zmieniających życie książek.

Przewodnik po sztuce pisania dla marzycieli. Jak zostać spełnionym autorem od Kelly Notaras możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć