ebook Przegrana
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Przegrana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.08
Audiobook - najniższa cena: 32.36
wciąż za drogo?
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
29.08 zł
35.00 zł
37.52 zł Lub 33.77 zł
37.53 zł Lub 33.78 zł
32.83 zł
33.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część kolejnej kryminalnej serii Marka Stelara – autora takich bestsellerów jak „Blizny”, „Sekta” czy „Twardy zawodnik”. Komisarz Iwona Banach wraca w szeregi policji, żeby ścigać człowieka, który w imię swoiście pojętego dobra zniszczył jej szczęście i złamał karierę. Po raz kolejny zanurza się w odmęty zła i wie, że cokolwiek się zdarzy, jej życie już nigdy nie będzie takie samo…

ZOSTAŁA WYBRANA I OKŁAMANA…

Mateusz „Matt” Grzeliński, oficer CBŚP ściga zwyrodnialców korzystających z usług tajemniczego Klubu 526 i na własną rękę wymierza sprawiedliwość.

Klub już nie istnieje dzięki Iwonie, ale skutki jego działalności wciąż mają wpływ na jej życie. Wie, że kluczem do znalezienia „Matta” jest Krzysztof, jej zaginiony kilkanaście tygodni wcześniej partner. Jego i Grzelińskiego łączy tajemnica z przeszłości, a Iwona podążając ich śladem po całej Polsce, znów zanurza się w odmęty zła, które ludzie wyrządzają innym ludziom. I wie też, że cokolwiek się zdarzy, jej życie już nigdy nie będzie takie samo…

JAK DALEKO MOŻNA SIĘ POSUNĄĆ I CO ZROBIĆ W IMIĘ PRZYJAŹNI? GDZIE JEST GRANICA: TAM, GDZIE KREŚLI JĄ PRAWO CZY TAM, GDZIE ONO NAWET NIE SIĘGA?

O e-booku Przegrana blogerzy napisali: 

Marek Stelar ma we krwi pisanie mocnych kryminałów. Zatem jeśli jesteście wytrawnymi miłośnikami, koneserami tego gatunku, to bez chwili zastanowienia sięgnijcie po Przegraną. Każda chwila spędzona z komisarz Iwoną Banach zapewni Wam wiele emocji. - Czyt-NIK - Tomasz Kosikl

Przegrana od Marek Stelar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wybierając Przegraną, wygrywacie. Wygrywacie wielkie czytelnicze emocje. Wszak mowa o najnowszej książce Marka Stelara, który w mistrzowski sposób stworzył kolejną historię z udziałem komisarz Iwony Banach. Jeśli „Wybrana” skupiła Waszą ciekawość, to Przegrana sprawi, że jeszcze bardziej nie oderwiecie się lektury. A gdy już zakończycie kolejną czytelniczą przygodę to, z niecierpliwością będziecie wyczekiwać trzeciej części.

Komisarz Iwona Banach wracając w szeregi policji, zrobi wszystko, aby schwytać człowieka, który przyczynił się do złamania jej kariery. Znając jej upór i nieustępliwość, możecie być pewni, że zrobi ona wszystko, aby schwytać Mateusza „Matta Grzelińskiego. Czy Banach zdoła również odnaleźć swojego zaginionego partnera? Jaki związek z tą sprawą ma tajemniczy Klub 526? Możecie być pewni, że poszukiwanie odpowiedzi na te pytania zagwarantuje Wam maksymalne emocje.

Przegrana to mroczny kryminał, w którym nic nie jest takie, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka. A rzucając się w wir lektury, zapewnicie sobie prawdziwą czytelniczą ucztę. Marek Stelar ponownie stworzył historię, która mocno wbija się w psychikę. Natomiast postać komisarz Iwony Banach swą nieustępliwością zaskarbi sobie Waszą sympatię.

Nie ukrywam, że druga część z jej udziałem przysporzy nam wiele emocji, które Marek Stelar dawkuje w mistrzowskim stylu. Tempo nie gna tu na złamanie karku, jednak bądźcie pewni, że będziecie w pełnym i ciągłym napięciu w obawie o losy Iwony Banach, która wejdzie do samego piekła, aby rozwikłać tę kryminalną zagadkę. Co ważne autor zmusza nas do refleksji o ludzkiej naturze przesiąkniętej złem. Jak wiele człowiek jest znieść, jak wiele zrobić? Na to pytanie odpowiedzi zapisane są na kartach najnowszego kryminału Marka Stelara.

Autor ponownie pokazał, że potrafi utkać historię, która zagotuje naszą czytelniczą krew. Można dodać, że Marek Stelar ma we krwi pisanie mocnych kryminałów. Zatem jeśli jesteście wytrawnymi miłośnikami, koneserami tego gatunku, to bez chwili zastanowienia sięgnijcie po Przegraną. Każda chwila spędzona z komisarz Iwoną Banach zapewni Wam wiele emocji. Jej życie nie jest usłane różami, jest wybrukowane mrocznością, co sprawia, że czytanie tej książki przyprawi Was o szybsze bicie serca. Zdecydowanie polecam Waszej czytelniczej uwadze.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć