ebook Trzy puszki bobu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Trzy puszki bobu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.79
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
27.90 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
-44% 20.79 zł
34.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co mają owce do telewizji? Łowca androidów do Hali Koszyki, a sardele do szczęścia? Dlaczego knajpy są lepsze od muzeów? Błyskotliwy, dowcipny, aktualny, a czasem także ostry jak brzytwa. Całkiem nowy zbiór felietonów oraz tekstów ulotnych Marcina Mellera.

Kogo budzi szatan?
Jak fachowo dostawać łomot i dlaczego przeszłość nigdy nie umiera?
O zbieractwie pod Pułtuskiem i kopczyku guldenów też coś będzie.

W „Trzech puszkach bobu”, zbiorze felietonów Marcina Mellera z lat 2019–2023, miłość walczy z sarkazmem, entuzjazm z chęcią zrzucania napalmu, zaś ciekawość świata z nostalgią. Tu codzienne problemy mieszają się z wielką, a raczej małą polityką, a wszystko przykrywa fascynacja popkulturą i specyficzne poczucie humoru autora.

Marcin Meller jest jedną z tych barwnych postaci, które potrafią opowiadać tak, że chce się ich słuchać. W swoje opowieści przelewa wielki temperament, optymizm i apetyt na życie. Ale przede wszystkim – jego barwne historie stanowią doskonałą rozrywkę i uprzyjemniają czas w każdym miejscu.

„Taki mój pakiecik na poprawę Waszego nastroju, Szanowni Czytelniczko i Czytelniku. Do pociągu, autobusu, tramwaju, samolotu, plażowego dołka i jak zawsze – do toalety” - Marcin Meller

Trzy puszki bobu od Marcin Meller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć