ebook Dyrektorka generalna - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dyrektorka generalna - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 20.71
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
20.00 zł Lub 18.00 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
34.81 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowego ebooka „Dyrektor generalny” K.N. Haner – pisarki, która podbiła polski rynek wydawniczy i ugruntowała swój status gwiazdy. Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii i Harry’ego? Namiętność, seks, pieniądze, intrygi – ebook „Dyrektorka generalna” wywoła w Was moc emocji.

Olivia leczy rany po burzliwej relacji z Harrym i traumie wywołanej atakiem Tobiasa, jej byłego chłopaka. Ma na to czas, ponieważ młody Bennett przepadł bez śladu i od sześciu miesięcy nie dał znaku życia. Na szczęście dziewczyna może liczyć na przyjaźń Igora, który robi wszystko, aby zapomniała o bolesnych doświadczeniach ostatnich miesięcy.

Awans na dyrektorkę generalną i praca pomagają jej zorganizować sobie życie na nowo w świecie pozorów, w którym znalazła się za sprawą rodziny Bennettów, ale do czasu…

Kim tak naprawdę jest jej ojciec?
Co zmieni nagły powrót Harry’ego?
Czy miłość okaże się ważniejsza od pieniędzy i wpływów?

Kłamstwa, władza i gorący romans – emocje sięgną zenitu!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Ewy Abart.

Dyrektorka generalna od K. N. Haner możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć