ebook Bogowie i ludzie
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 1077)

Bogowie i ludzie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Ludzie są zaganiani jak owce na rzeź.

A ich jedyną nadzieją na przetrwanie jest drużyna, która właśnie opuściła planetę.

Po udanej misji zniszczenia pierścienia łowców niewolników w Nowym Jorku, Wic i członkowie Drużyny Widm przechodzą przez pierścień na Antarktydzie i znajdują się w głębi Imperium Androchidan.

Ale gdy zakres operacji obcego gatunku staje się oczywisty, Drużyna Widm zdaje sobie sprawę, że nie mogą stać z boku, kiedy ludzkość jest zmuszana do uległości. Należy dołożyć wszelkich starań, aby spowolnić postęp wroga, o ile nie uda się powstrzymać go całkowicie.

Pod przywództwem Wica zespół opracowuje plan infiltracji i neutralizacji części operacji Androchidan. Znajdują sojuszników i pozyskują zasoby. Ale kiedy szpiedzy wroga znajdą dowody spisku, jest tylko kwestią czasu, zanim nadzieje Widm na pokonanie przeciwnika zostaną rozwiane.

Czy Wicowi i jego elitarnej drużynie wojowników uda się odwrócić falę inwazji Androchidan? A może ulegną bezlitosnej sile najsłynniejszych łowców niewolników w galaktyce?

Bogowie i ludzie od J.N. Chaney, Christopher Hopper możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć