ebook Londyńskie zasady
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 10367)

Londyńskie zasady
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.99
wciąż za drogo?
25.99 złpremium: 15.59 zł Lub 15.59 zł
25.19 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
31.90 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.19 zł
32.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty tom bestsellerowej serii „Slough House” Micka Herrona. Po skandalicznym fiasku ostatniej misji tajna służba brytyjska MI5 odstawia swoich najgorszych agentów na boczne tory. Wkrótce jednak okaże się, że to właśnie ci wyklęci szeregowi pracownicy mają w sobie więcej pazura i determinacji niż orły elitarnej jednostki do spraw bezpieczeństwa…

Nie przestajesz być szpiegiem tylko dlatego, że wypadłeś z gry.

W siedzibie brytyjskiego wywiadu przy Regent’s Park Claude Whelan – nowe Pierwsze Biurko – boleśnie zaznajamia się z tajnikami swojej roboty.

Whelan ma chronić premiera znajdującego się w ogniu krytyki, co nie przychodzi mu łatwo, bo sam jest atakowany ze wszystkich stron: przez kontrowersyjnego deputowanego, który doprowadził do referendum w sprawie Brexitu, a teraz ma chrapkę na Downing Street 10; przez żonę tego polityka, felietonistkę tabloidu, pogrążającą go w swoich artykułach; a już najbardziej przez Lady Di Taverner, swoją zastępczynię, która czyha na jego najmniejsze potknięcie. Na domiar złego krajem wstrząsa seria pozornie niepowiązanych ze sobą zamachów terrorystycznych.

Tymczasem Slough House – ostatni przystanek dla szpiegów w odstawce – zmaga się z własnymi problemami: nieprzepracowaną żałobą, uzależnieniami, paraliżem decyzyjnym i niepokojącymi podejrzeniami, że nowy kolega jest psychopatą. A już niedługo kulawe konie po raz kolejny odkryją swoją największą moc: sprawianie, by każda zła sytuacja stawała się o wiele, wiele gorsza.

Londyńskie zasady od Mick Herron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć