ebook Windsorowie. Celebryci, nudziarze, skandaliści. Wydanie 2 rozszerzone
3.15 / 5.00 (liczba ocen: 213)

Windsorowie. Celebryci, nudziarze, skandaliści. Wydanie 2 rozszerzone
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 38.24
wciąż za drogo?
38.24 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
37.76 zł
38.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Skąd się wzięli Windsorowie? Dla kogo Edward VIII zrezygnował z korony? Harry i Meghan: idealna para, przykładni rodzice czy celebryckie show? Iwona Kienzler w swojej kolejnej książce poświęconej royalsom odkrywa tajemnice najsłynniejszego królewskiego rodu współczesnego świata.

Losy brytyjskiej royal family z zapartym tchem śledzą co dzień miliony osób na całym świecie, a radości i smutki jej członków to stały temat medialnych doniesień. Dzieje Windsorów pełne są romansów i skandali, a niektórzy z nich stali się prawdziwymi celebrytami. Zwykłym ludziom może się wydawać, że królowa Elżbieta II i jej krewni są postaciami z baśni, ale Windsorowie to także sporych rozmiarów przedsiębiorstwo, które przynosi niemałe dochody.

W drugim, rozszerzonym i uzupełnionym wydaniu swojej bestsellerowej książki Iwona Kienzler, znana pisarka i popularyzatorka historii, odkrywa tajemnice najsłynniejszego królewskiego rodu współczesnego świata.

Windsorowie. Celebryci, nudziarze, skandaliści. Wydanie 2 rozszerzone od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć