ebook Układ - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 596)

Układ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.47
Audiobook - najniższa cena: 36.93
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
36.93 zł Lub 33.24 zł
38.90 zł
41.84 zł Lub 37.66 zł
44.99 zł
37.03 zł
40.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mocna, brocząca krwią, momentami wstrząsająca lektura dla fanów kryminalnych zagadek z wątkiem politycznym w tle. Anna Ruszczyk - Gazeta Śledcza

Radosław Grot były komisarz wrocławskiego wydziału zabójstw, a obecnie prywatny detektyw w szponach alkoholizmu otrzymuje sprawę, która będzie miała wpływ na jego dalsze życie.

Po pomoc zgłasza się do niego kobieta poszukująca zaginionego brata, dziennikarza śledczego, który w ostatnim czasie natrafił na temat szokujących powiązań lokalnej polityki, biznesu i grup przestępczych.

Grot, nie mając nic do stracenia, podejmuje się ryzykownego zlecenia i zaczyna nierówną, bezkompromisową walkę z miejscowym układem.

Czy detektywowi uda się odnaleźć zaginionego dziennikarza?

Kim jest tajemniczy pułkownik SB i co łączy go z Grotem?

Kto pociąga za sznurki?

Ponoć, jak mawiał Hitchcock, dobry film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Skuteczność działania tej zasady także w literaturze odczujecie podczas lektury Układu. Tym razem Piotr Kościelny już od pierwszych stron powieści stawia swojego bohatera w obliczu ekstremalnie trudnych wydarzeń, a następnie daje mu do rozwiązania sprawę pozornie nierozwiązywalną. Bo czy jeden człowiek jest w stanie rozerwać układ polityków, biznesmenów i przestępców? - Anna Sierant lubimyczytać.pl

Układ jest gotowym scenariuszem na dreszczowiec, w którym nie ma miejsca na sentymenty. Poznajcie przerażający mechanizm niszczenia ludzi niewygodnych dla władzy. Polowanie czas zacząć. - Anna Ruszczyk Gazeta Śledcza

Pamiętacie kultowe słowa skierowane do komisarza Ryby? Masz być jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

Wziął je sobie do serca autor niniejszej książki i postanowił działać poza wszelkimi paragrafami, żeby oddać realizm bezkompromisowej, brutalnej i skorumpowanej części naszej rzeczywistości.

Jest w tej książce taki brud, że potrzebny wam będzie prysznic po jej przeczytaniu. - Marcin Okoniewski Okoń w sieci

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Kamila Prubana.

Układ od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć