ebook Aktoreczka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Aktoreczka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.70
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
29.70 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
36.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
33.53 zł
34.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny, pełen tajemnic romans, od którego nie będziecie mogli się oderwać. Polski fotograf Konrad Rogowski przebywający na emigracji w Nowym Jorku, usilnie stara się o opublikowanie zdjęć dokumentujących zbrodnie wojenne w Warszawie. Jednak jego najważniejszym celem jest znalezienie nazistowskiego zbrodniarza Rudolfa Schultego. Jedynym tropem dającym szansę na namierzenie byłego nazisty jest piękna i niezwykle sławna hollywoodzka gwiazda Lauren Evans.

Rok 1950, Nowy Jork. Miasto, które nigdy nie zasypia, sława, pieniądze i samotność.

Splendor, skandale i światła jupiterów to jej świat. Otoczona luksusem i podziwiana, z pozoru żyje jak w bajce. Tymczasem w czterech ścianach wymarzonego apartamentu przy 5th Avenue boryka się z samotnością i strachem, że ktoś odkryje jej przeszłość i prawdziwą tożsamość. Czy cena sławy nie jest zbyt wysoka?

O e-booku Aktoreczka blogerzy napisali: 

Barbara Wysoczańska ponownie ukazała swój pisarski kunszt, w tworzeniu porywających i intrygujących historii. Zatem jeśli jesteście miłośnikami powieści historycznych, a Wasze czytelnicze serce spragnione jest porywów serca, to koniecznie sięgnijcie po Aktoreczkę najnowszą powieść Barbary Wysoczańskiej. - Biblioteczka u Rudej - Małgorzata Cichocka

Aktoreczka od Barbara Wysoczańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Barbara Wysoczańska już na stałe zapisała się w moim czytelniczym sercu. Dodam więcej, swą twórczością ma w nim wyjątkowe miejsce. Bo jak nie zakochać się w historiach, które poruszają najczulsze struny naszych emocji. Autorka z subtelnością przekazu trafia do mojego serca, pozostawiając w mej pamięci losy bohaterów jej powieści. Nie inaczej było podczas (i po lekturze) najnowszej książki pt. Aktoreczka.

Autorka zaprasza nas do roku 1950. W Nowym Jorku przy 5th Avenue mieszka Lauren Evans, światowej sławy aktorka. Jej życie w blasku fleszy, bogactwie, splendorze dla wielu może być ideałem. Lecz wielu nie ma świadomości, w jakiej samotności żyje gwiazda szklanego ekranu. Evans żyje również w strachu przed zdemaskowaniem jej historii. Jej sekretu, tajemnicy z przeszłości, która może położyć się cieniem na osiągnięcia w świecie filmu.

Poznajemy również emigranta Konrada Rogowskiego, fotografa, który przybył do Nowego Jorku z Warszawy. Mężczyzna dąży do opublikowania zdjęć ukazujących zbrodnie wojenne w Warszawie. Jest gotowy poświęcić wiele, aby dotrzeć do nazistowskiego zbrodniarza, Rudolfa Schultego. Aby do niego dotrzeć musi porozmawiać z Lauren Evans.

Czy aktorka będzie mogła pomóc fotografowi? Czy sama nie zdemaskuje swojej przeszłości? Jak zakończy się znajomość Lauren i Konrada? Jak wiele zmieni się w życiu gwiazdy Hollywood? Czy pomoże Konradowi dotrzeć do nazistowskiego zbrodniarza? Czy może jednak w obawie o swój los będzie dążyła do zaniechania planów fotografa?

Barbara Wysoczańska w swej najnowszej powieści doskonale oddała ducha filmowego świata. Ale i nie tylko, ponieważ historia Lauren i Konrada mocno trafia do naszych czytelniczych serc. Jeśli znacie twórczość autorki to możecie być pewni, że Aktoreczka jest kolejnym diamentem w jej dorobku. Dzięki Pani Barbarze polskie powieści historyczne zyskują bardzo wiele, a każdy czytelnik, który w swej domowej biblioteczce posiada książki autorki, wykazuje się doskonałym czytelniczym gustem. Zatem jeśli jesteście miłośnikami powieści historycznych, a Wasze czytelnicze serce spragnione jest porywów serca, to koniecznie sięgnijcie po Aktoreczkę najnowszą powieść Barbary Wysoczańskiej.

Nie ukrywam, że znając twórczość autorki, miałem wielkie oczekiwania wobec jej najnowszej powieści. I wiecie co, nie zawiodłem się. Pisarka ponownie ukazała swój pisarski kunszt, w tworzeniu porywających i intrygujących historii. Zdecydowanie polecam i zalecam umieszczenie tej książki na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć