ebook Jesteśmy snem - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 67162)

Jesteśmy snem - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 43.52
Audiobook - najniższa cena: 29.59
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.59 zł Lub 26.63 zł
30.32 zł Lub 27.29 zł
37.90 zł
37.90 zł
30.09 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jesteśmy snem dzieje się w pełnym przemocy świecie, przypominającym nieco lata 70. XX wieku. George Orr główny bohater powieści pewnego dnia odkrywa, że posiadł zdolność zmiany rzeczywistości za pośrednictwem swoich snów. O pomoc w poradzeniu sobie z nową zdolnością prosi doktora Williama Habera, psychiatrę, który szybko zdaje sobie sprawę, że moc Orra może wykorzystać również do własnych celów. Kolejne próby rozwiązania problemów ludzkości podejmowane przez lekarza kończą się tworzeniem coraz gorszych alternatywnych światów. Czy Georgeowi uda się wyzwolić spod wpływu manipulatora i zatrzymać katastrofę?

Jesteśmy snem, a także Miejsce początku i Oko czapli to kolejne historie ze świata Ursuli K. Le Guin, które zostały zebrane dla nowego pokolenia czytelników i wydane w zbiorczym tomie pt. Jesteśmy snem.

Ursula K. Le Guin (1929-2018) nazywana jest królową światowej fantastyki. Była córką znanego antropologa Alfreda L. Kroebera i badaczki indiańskiego folkloru Theodory Kroeber. Le Guin z domu wyniosła znajomość rytuałów, obrzędów i szamańskich praktyk, a także szacunek wobec kulturowej odmienności. Miało to ogromny wpływ na jej twórczość, utrzymaną w konwencji science fiction i fantasy. Opowieści pisarki są wysoko cenione również poza kręgiem miłośników tych gatunków ("Czarnoksiężnik z Archipelagu" od lat znajduje się na liście lektur szkolnych). Obok bardzo sugestywnych wizji rzeczywistości zawierają one niezwykle interesujące portrety psychologiczne bohaterów oraz niebanalne przesłania. Książki Ursuli K. Le Guin przekładali m.in. Stanisław Barańczak, Paulina Braiter i Piotr Cholewa.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Andrzeja Ferenca.

Jesteśmy snem - audiobook od Ursula K. Le Guin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć