ebook Niemiecki z kryminałem Flirts - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Niemiecki z kryminałem Flirts - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.53
wciąż za drogo?
23.53 zł Lub 21.18 zł
-20% 23.90 zł
29.90 zł
23.73 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznaj kryminał, dzięki któremu w niekonwencjonalny sposób nauczysz się nowych słówek na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1) podczas słuchania tajemniczej historii. 166 minut nagrań w wykonaniu native speakerów sprawią, że osłuchasz się ze słownictwem i nie będziesz mógł doczekać się rozwiązania zagadki.

Wysoka jakość materiału pozwala osłuchać się z językiem, poznać poprawną wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu. Regularne powtarzanie pomoże Ci opanować nowy materiał.

Fabuła: Kelnerka pracująca w berlińskim kasynie zgłasza zaginięcie swojej przyjaciółki. Wkrótce ciało poszukiwanej dziewczyny zostaje odnalezione w rzece. Kto zabił? Zraniony narzeczony, nieuczciwy kochanek czy któryś z uzależnionych od hazardu klientów? Intryga wikła się coraz bardziej. Przed Lukasem Schlaumeierem, przenikliwym, ale niezbyt pewnym siebie komisarzem policji kryminalnej w Berlinie, stoi trudne zadanie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Sabine Leitner.

Niemiecki z kryminałem Flirts - audiobook od Krystyna Łuniewska, Carina Rassek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć