ebook Whiskey Chaser. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs - audiobook
4.3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13935)

Whiskey Chaser. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
13.90 zł Lub 12.51 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.00 zł
38.90 zł
44.90 zł
17.96 zł
-18% 20.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W prowincjonalnym miasteczku Bootleg Springs mieszka piękna, zadziorna i pewna siebie Scarlett Bodine. To intrygująca, twardo stąpająca po ziemi młoda kobieta, która kieruje się w życiu prostymi zasadami. Jest świadoma swojego wdzięku i z premedytacją wykorzystuje go do uwodzenia mężczyzn - wyłącznie dla przyjemności. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy poznaje zagadkowego Devlina McCallistera, którego postrzega jako kolejny cel erotycznych podbojów.

Powieść Lucy Score i Claire Kingsley łączy pikanterię gorącego romansu z interesującą historią życia głównej bohaterki. Pełna wciągających dialogów, zaskakujących zwrotów akcji i bezpośredniego humoru, dostarcza mnóstwo rozrywki, a każdą kolejną stronę czyta się z wypiekami na twarzy. To idealna książka na wieczorny relaks - z niezwykle interesującymi bohaterami w roli głównej i tak samo ciekawym miejscem akcji, jakim jest małe, ale skrywające wiele tajemnic Bootleg Springs.

Lucy Score i Claire Kingsley to znane w USA autorki romansów, które połączyły siły w ramach serii o miasteczku Bootleg Springs. W bogatym dorobku mają niejeden bestseller i wiele wskazuje na to, że nowa trylogia również się nim stanie. Jeśli wciągają Cię opowieści o silnych kobietach i uwodzicielskich mężczyznach, twórczość tego duetu na pewno Ci się spodoba!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Magdaleny Emilianowicz.

Whiskey Chaser. Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs od Claire Kingsley, Lucy Score możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć