ebook Stan czwarty
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 9658)

Stan czwarty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 29.49
wciąż za drogo?
36.00 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
29.49 zł Lub 26.54 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.47 zł
30.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

„Powieść, od której nie sposób się oderwać, która trzyma czytelnika w żelaznym uścisku”. Kate Saunders, „Sunday Express” Na pierwszy rzut oka Richard Armstrong i Keith Townsend mają ze sobą niewiele wspólnego. Pierwszy z nich jest synem niepiśmiennego chłopa i pochodzi z najbardziej zacofanego krańca Europy, pogrążonej w strasznej wojnie. Drugi wychował się w pałacu, w kraju, gdzie wojna była niezbyt istotną wiadomością w gazecie. Pierwszy był kanciarzem i złodziejem, gotowym kłamać i zmieniać tożsamość dla własnej korzyści. Drugi był potomkiem znanej rodziny, od najmłodszych lat przygotowywanym do pełnienia ważnych funkcji publicznych. Obaj jednak mieli jedną wspólną cechę. Uwielbiali hazard i rzucili wszystko na szalę w walce o kontrolę nad największym imperium prasowym świata. Jeffrey Howard Archer, baron Archer Weston-super-Mare, zasiadał jako poseł w Izbie Gmin. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki. Pierwszą powieścią, Co do grosza, zyskał popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim międzynarodowym bestsellerem. Wkrótce obie książki zostały sfilmowane. Sławę Archera ugruntowały kolejne powieści: Córka marnotrawna, Sprawa honoru, Złodziejski honor, Stan czwarty. W 2007 roku Rebis wydał Ewangelię według Judasza. Archer napisał ją wspólnie z ojcem Francisem J. Moloneyem, uznanym uczonym katolickim.

Stan czwarty od Jeffrey Archer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świat mediów oczami Archera. Opowieść o tworzeniu medialnego imperium od podstaw, a następnie o bezwzględnej walce z konkurencją. Smaczku dodaje fakt, że książka opiera się na prawdziwej historii rywalizacji dwóch magnatów medialnych Ruperta Murdocha i Roberta Maxwella. Jedna z najlepszych powieści Archera.

  • Awatar

    Istniały trzy stany - szlachta, duchowieństwo i chłopi. Do czasu, aż utworzono stan czwarty - media. Archer kreśli trzymającą w napięciu wyniszczającej walce dwóch magnatów prasowych, w której wszystkie chwyty są dozwolone...

Warto zerknąć