ebook Złodziej dusz. Opowieści niesamowite
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Złodziej dusz. Opowieści niesamowite
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 30.55
Audiobook - najniższa cena: 42.50
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.55 zł Lub 27.50 zł
36.00 zł
36.00 zł
31.05 zł
31.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Otaczająca nas rzeczywistość z pozoru wydaje się realna, obiektywna i poddająca się logicznej interpretacji. Pewnie tak właśnie powinno być. Świat ma zapewne stanowić szczelnie zamknięte, rozpoznawalne terytorium, łatwe do uchwycenia poprzez nasze zmysły i umysł. Jednak czasem coś w tej rzeczywistości pęka, następują jakieś zawirowania czasoprzestrzenne, niewidzialne granice przesuwają się. Powstaje rysa, szczelina, poprzez którą dane jest nam zobaczyć - lub tylko wyczuć - fragment Tajemnicy... Pełne ciepła i klimatu opowieści wprowadzają nas w niedopowiedziany i nieuchwytny świat magii, zagadki i tego, czego nie potrafimy nazwać. Czasem grozy, czasem zadumy, ale prawie zawsze - nadziei. Polecamy również "List z powstania" oraz "Medalion z bursztynem": "Super, świetnie napisane i czytane. Mądra i pasjonująca."- opinia słuchaczki Medalion z bursztynem.

Anna Klejzerowicz - jest polską pisarką, publicystką oraz fotografem. Pochodzi z Gdańska i tu mieszka. Z wykształcenia jest pedagogiem ze specjalnością w resocjalizacji. Prywatnie - miłośniczką gór, kotów, literatury oraz drzeworytu japońskiego i sztuki w ogóle. Jako autorka, znana jako twórczyni powieści kryminalnych, obyczajowych, a także opowiadań pisanych w antologiach. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Atelier w Sopocie. Pisze również artykuły poświęcone historii sztuki.  

Złodziej dusz. Opowieści niesamowite od Anna Klejzerowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Klejzerowicz sprawdza się zawsze.

Warto zerknąć