ebook Different
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 998)

Different
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 34.90
Audiobook - najniższa cena: 45.90
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
33.93 zł płacąc BLIKiem: 32.23 zł
34.90 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
46.40 zł Lub 41.76 zł
41.00 zł
42.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom nowej serii autorki „Friends”!

Rosanna jest kompletnie rozdarta i kierują nią sprzeczne emocje. Z jednej strony w jej życiu ponownie pojawia się Grayson, dawny ukochany, który wyszedł z więzienia. Dziewczyna w głębi duszy wie, że nie powinna mu ufać, ale nie może zaprzeczyć, że on nadal potrafi zawrócić jej w głowie.

Z drugiej strony jest Zayden, do którego Rosanna zaczyna żywić poważniejsze uczucia. Kiedy dowiaduje się o jego spotkaniu z byłą sympatią, poznaje smak zazdrości, jakiego nigdy nie zaznała. W dodatku ojciec Zaydena stale jej zagraża i sprawia, że dziewczyna nie potrafi już nikomu zaufać. 

Czy Zayden również coś do niej czuje? Czy przestanie spotykać się z Sophią? A może Rosanna powinna wrócić do Graysona, skoro Zayden najwyraźniej już znalazł sobie dziewczynę i nie jest nią ona?

Different od Aleksandra Negrońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zaakceptuj swoją przeszłość bez żalu. Traktuj teraźniejszość z ufnością. Zmierz się ze swoją przyszłością bez strachu.
Miłość do kogoś wygląda tak, że wszystko wokół mogło się pieprzyć, ale i tak było się szczęśliwym przez samą bliskość tej jednej osoby.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć