ebook Projekt: szef
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 8879)

Projekt: szef
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 38.10
wciąż za drogo?
38.04 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
34.00 zł
34.90 zł
40.90 zł
22.50 zł
30.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Vi Keeland powraca z romansem biurowym! Absolutny must read tej wiosny!

Merrick Crawford jest właścicielem jednego z odnoszących największe sukcesy funduszy hedgingowych na Wall Street. Jako dyrektor generalny Crawford Investments całkowicie poświęca się pracy i tego samego oczekuje od swoich podwładnych. Jednak nie wszyscy są w stanie pracować jak roboty, rotacja w firmie się zwiększa, dlatego zarząd decyduje się zatrudnić pomoc: psychoterapeutę, który ma rozmawiać z pracownikami i dbać o ich zdrowie psychiczne. Merrick nie wierzy w żadne terapie, uważa, że to strata czasu i pieniędzy. Wymyślił już nawet sposób, jak sprawić, by wszystko wróciło do normy.

Evie jest zaskoczona, kiedy otrzymuje ofertę pracy w Crawford Investments. Rozmowa kwalifikacyjna i poznanie potencjalnego szefa były kompletną katastrofą. Merrick nie krył się z tym, co sądzi o jej kompetencjach jako psychoterapeutki. Jego intencje względem zatrudnienia kobiety są nieszczere. Pragnie udowodnić zarządowi, że terapia nie przynosi żadnego efektu. Evie ma jednak swój własny plan: za wszelką cenę udowodni temu bufonowi, że jej nie docenił.

Projekt: szef od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo dobrze mi się czytało ????. Książka lekka, bez dram (prawie ????) - w sam raz na rozluźnienie po ciężkim dniu ????.

Warto zerknąć