ebook Komornik: Arena dłużników: Tom 3 - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Komornik: Arena dłużników: Tom 3 - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 41.11
Audiobook - najniższa cena: 27.45
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
45.90 zł
46.67 zł Lub 42.00 zł
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
-44% 27.45 zł
46.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna powieść w drugiej trylogii legendarnego „Komornika” Michała Gołkowskiego. „Audiobook z gatunku «must-have» dla każdego miłośnika fantasy i postapo”. Arena Dłużników płonie w ogniu dzikiej, desperackiej rebelii, rozpętanej przez wyposażonych w płonącą Purpurą broń gladiatorów. Sprawy komplikują się coraz bardziej i nawet Zek czuje, że coś jest mocno nie tak i zaczyna się gubić…

„Śmierć fałszywemu Imperatorowi! Precz z Górą, wolność dla ludzi!”

Archanioł Michał miota się w bezsilnej furii, rzucając przeciwko ludziom kolejne zastępy Wysłanników.

Jednak sprawy komplikują się… nie to, że „niespodziewanie”, bo w sumie nigdy nic nie było proste. Ale tym razem nawet Zek czuje, że coś jest mocno nie tak i zaczyna się gubić. Nie to, że w przebiegu wydarzeń. Nawet nie w przestrzeni i nie we własnej głowie. Zek zaczyna gubić się w czasie.

Trąby nieudanej Apokalipsy nadal grają swą fałszywą melodię, świat powoli pokrywa się pleśnią, niczym ostatnia kanapka zapomniana w czeluściach plecaka podczas wakacji, ale impreza przecież trwa! Nie ma zlituj, trzeba zakasać rękawy i zasuwać – gdzieś tam jest Jonasz, no i wypadałoby spotkać się z Azraelem. A może i zobaczyć własną rodzinę?

W końcu świat się sam nie uratuje!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Pawlaka.

Komornik: Arena dłużników: Tom 3 - audiobook od Michał Gołkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć