ebook Spirala - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Spirala - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.59
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
-30% 24.90 zł
25.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
33.90 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wywołana przez zakazany związek iskra radości, za którą tęskniła latami. Tyle wystarczyło, żeby Dominika Stawecka, idealna żona szanowanego ministra, zawsze racjonalna i poukładana, złamała wszystkie zasady, którym do tej pory hołdowała. Jej romans z Aleksandrą – choć skazany na tragiczny finał – sprawia, że przez jakiś czas ze szczęścia unosi się nad ziemią.

Nie ma nawet pojęcia, że przyjdzie jej za to zapłacić najwyższą cenę.

Wkrótce polityczni wrogowie jej męża dowiadują się o zdradzie i po kolei los odbiera jej wszystko, co drogie. Jedna po drugiej giną kolejne osoby z jej najbliższego otoczenia, a Dominika wpada w spiralę kolejnych, coraz dotkliwszych zdrad, aż w końcu zapomina, czym jest strach.

Ta kobieta nie cofnie się przed niczym, aby ocalić tych, których kocha najmocniej.

Igor Brejdygant – scenarzysta, pisarz, reżyser, fotograf i aktor. Autor powieści kryminalnych: „Paradoks”, „Szadź”, „Rysa”, „Układ”, „Wiatr” i „Sieroty”. Współaktor serii opowiadań inspirowanych prawdziwymi historiami „Opowiem ci o zbrodni”, na podstawie których realizowany jest program telewizyjny emitowany przez Crime&Investigation Polsat. Scenarzysta m.in. „Prostej historii o morderstwie”, „Erynii” i „Matki”. Seriale na podstawie jegoprozy: „Szadź” i „Rysa” były nominowane do Orłów.

Brejdygant to pisarz specyficzny na tyle, że piszący obrazem. Można się pokusić o określenie go mianem powieściopisarza filmowego.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ewy Abart.

Spirala - audiobook od Igor Brejdygant możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć