Langer
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 2955)

Langer
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
21.90 zł
23.59 zł Lub 21.23 zł
24.45 zł
38.61 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
34.30 zł
34.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gratka dla wielbicieli pióra Remigiusza Mroza. Powieść – tajemnica. Ebook „Langer” rekomendowany jest przez wydawcę jako najbardziej mroczna książka autora takich bestsellerowych serii jak „W Kręgach Władzy”, „Cykl z Joanną Chyłką” czy „Cykl z Gerardem Edlingiem”.

Piotr Langer nie wymaga opisu.

O e-booku Langer blogerzy naspisali: 

Langer wciąga - w zasadzie ciężko jest się od niego oderwać i czuję, że jeśli chodzi o tę postać, to autor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. To była interesująca przygoda i jeśli będzie więcej - na pewno poznam to więcej. - Zakątek czytelniczy -  Malwina

Langer od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Są tu fani twórczości Remigiusza Mroza?
Pytanie, na pewno są.

Ja mam z jego książkami trudną relację - nie czytam wszystkich, niektóre mi się podobają, inne nie. Co do Chyłki - zakończyłam przygodę z nią na bodajże szóstym tomie, ale jak tylko usłyszałam, że sam zbój otrzyma swoją perspektywę w osobnej książce, wiedziałam, że to będzie kwestia czasu, aż ją przeczytam.
Langer to historia o tym, jak rodzi się zło. Poznajemy przeszłość głównego bohatera i jego obecne losy. Opisu książki praktycznie nie ma, więc nie zdradzę też nic więcej. Czy trzeba znać całą serię z Chyłką, żeby czytać Langera ? Moim zdaniem nie, ale dobrze jest mieć choćby minimalne tło i wiedzieć, kim jest Piotr Langer i że jest zbójem z serii o ulubionej adwokatce Polaków.

Czy są brutalne i obrzydliwe sceny? Owszem, ale nie jest to ten poziom, który by mnie zszokował, lepiej jednak, żebyście wiedzieli o tym. To książka o psychopacie, więc spodziewajcie się wszystkiego. Ta książka jest taka, jaką zapamiętałam twórczość autora, choć odnoszę wrażenie, że przystopował z liczbą zaskoczeń i zwrotów akcji, aczkolwiek jest to Mróz w czystej postaci, także albo się w to wchodzi z pełną tego świadomością, albo odpuszcza. Langer z pewnością jest nie lada gratką dla fanów autora, w końcu postać, która gdzieś się przewijała w tle i fascynowała dostała całą historię. Czyta się ją tak, jak inne książki Mroza. Langer wciąga - w zasadzie ciężko jest się od niego oderwać i czuję, że jeśli chodzi o tę postać, to autor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. To była interesująca przygoda i jeśli będzie więcej- na pewno poznam to więcej.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  "Langer" Remigiusza Mroza to fascynująca eksploracja ludzkiej psychiki, prowadząca czytelnika przez mroczne zakamarki natury zła i moralności. W tej intrygującej powieści autor rzuca światło nie tylko na postać seryjnego mordercy, Piotra Langera, ale również dogłębnie analizuje genezę jego psychopatii, tworząc postać zarówno złożoną, jak i przerażającą.

  Podzielona na dwie dynamiczne części, "Przeszłość" i "Teraźniejszość", książka ukazuje losy Langera w kontekście traumatycznego dzieciństwa, gdzie przemoc i maltretowanie zasiewają korzenie zła. Remigiusz Mróz posługuje się nie tylko wartką narracją, lecz także sugestywnym językiem, umożliwiając czytelnikowi wczucie się w atmosferę grozy i niepewności.

  Langer, jako postać główna, to psychopatyczny geniusz, który sprawia, że czytelnik zarówno go odtrąca, jak i fascynuje. Jego błyskotliwość, przedsiębiorczość, charyzma i wytrwałość sprawiają, że nie jest jedynie stereotypowym złoczyńcą, ale skomplikowanym człowiekiem z mroczną historią. Te cechy, choć nie usprawiedliwiają jego zbrodni, nadają mu głębokość.

  "Langer" to powieść, która nie pozostawia obojętnym. To wstrząsająca i fascynująca opowieść o tym, jak rodzi się zło i jak trudno jest mu się przeciwstawić. To także opowieść o ludzkich słabościach i siłach, o wyborach i konsekwencjach, o nadziei i rozpaczy.

  Remigiusz Mróz to autor, który potrafi zaskoczyć, wstrząsnąć i zafascynować. Jego fabuła jest niezwykle intrygująca i dobrze skonstruowana, a jego postacie są złożone i wielowymiarowe. Autor pisze językiem prostym, ale sugestywnym, co sprawia, że lektura jest płynna i przystępna. Nie szczędzi czytelnikowi szczegółowych opisów morderstw, które mogą być niektórym nie na rękę. Jednak te sceny nie są tu tylko dla szoku, ale mają swoje uzasadnienie i znaczenie w kontekście całości. Ponadto, autor porusza wiele ważnych i trudnych tematów, takich jak moralność, odpowiedzialność, sprawiedliwość, miłość, nienawiść, zemsta, przebaczenie.

  Remigiusz Mróz stworzył niezwykle intrygującą i dobrze skonstruowaną fabułę, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Odkrywanie mrocznych tajemnic psychiki Langera wraz z przeplatającymi się wątkami przeszłości i teraźniejszości czyni tę powieść niezapomnianą lekturą. Polecam

Warto zerknąć