ebook Wszyscy niestety normalni
3.02 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Wszyscy niestety normalni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.48
Audiobook - najniższa cena: 33.80
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
24.48 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
27.90 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
28.22 zł
29.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwie kultowe książki Marii Czubaszek „Na wyspach Hula-Gula” oraz „Dziewczyny na ścianę i na życie” zebrane w jednym ebooku „Wszyscy niestety normalni”. Spotkanie z tekstami i felietonami słynnej satyryczki i zarazem najbardziej niesztampowej damy polskiego show-biznesu zachwyci wielbicieli błyskotliwego, podszytego ironią humoru.

Czubaszek ironiczna, absurdalna, genialna. Teksty i felietony, za które pokochały ją miliony czytelników. A że w życiu i w tekstach Marii Czubaszek może wydarzyć się naprawdę wszystko… Nieprawdaż? Prawdaż, niestety! Bo ludzie nienormalni są w tym świecie jak najbardziej normalni!

Uwaga!
Przeczytanie ebooka „Wszyscy niestety normalni” grozi miłością albo uwielbieniem do autorki!

O autorce ebooka „Wszyscy niestety normalni”:
Maria Czubaszek (1939-2016) – pisarka i satyryczka, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka. Stworzyła dla radiowej Trójki kultowe słuchowiska: „Dym z papierosa”, „Małgorzaty jego życia” i „Serwus, jestem nerwus”, w których brawurowe role odegrali m.in. Irena Kwiatkowska, Bohdan Łazuka, Barbara Wrzesińska, Jerzy Dobrowolski i Wojciech Pokora. Słuchowiska te po raz pierwszy emitowane były w „Ilustrowanym Tygodniku Rozrywkowym”. Pojawiała się także w programach „Ilustrowany Magazyn Autorów” oraz „Powtórka z Rozrywki”.

Autorka licznych tekstów piosenek; pierwszy z nich, „Kochać można byle jak”, napisała do muzyki Wojciecha Karolaka w 1965 roku. Piosenki z jej słowami można usłyszeć w wykonaniu takich artystów, jak Alibabki, Ewa Bem, Grażyna Łobaszewska, Grzegorz Markowski, Krystyna Prońko, Ryszard Rynkowski, Trubadurzy i VOX. Napisała dialogi do filmów „Filip z konopi” i „Murmurando”, a także scenariusz do serialu „Lot 001”. Współtworzyła fabuły seriali „Psie serce”, „Na Wspólnej” oraz „BrzydUla”. W improwizowanym serialu „Spadkobiercy” wcielała się w rolę babci Maggie Mekintosz Owens. Użyczyła głosu w dubbingu filmu „Rysiek Lwie Serce” jako Babcia. W 2009 roku została uhonorowana Złotym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Wszyscy niestety normalni od Maria Czubaszek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć