ebook Zła wola - audiobook
3.59 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3254)

Zła wola - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 35.85
Audiobook - najniższa cena: 35.50
wciąż za drogo?
35.50 zł Lub 31.95 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na początku września trójka przyjaciół z dzieciństwa spędza weekend w domku na odludziu nad jeziorem Martwa Woda. W środku nocy, przy blasku księżyca, który oświetla im drogę, wypływają na środek zalewu. Na brzeg powraca tylko dwóch z nich.

Następnego dnia zgłaszają zaginięcie kolegi. Na miejscu pojawia się inspektor Sejer, policja odnajduje zwłoki mężczyzny na dnie jeziora. Oficjalna wersja brzmi: samobójstwo. Inspektor poddaje jednak ją w wątpliwość. Podejrzewa, że dwójka przyjaciół ma coś do ukrycia. Mijają tygodnie, śledztwo trwa, gdy nagle w pobliskim jeziorze zostaje odnalezione ciało innego mężczyzny… Czy istnieje związek między tymi sprawami?

Karin Fossum to norweska królowa zbrodni. Największą popularność przyniosła jej seria kryminałów o inspektorze Sejerze. Przetłumaczono ją na kilkanaście języków, a wybrane części otrzymały nagrodę za najlepszą powieść kryminalną w krajach skandynawskich. Autorka w swoich książkach skupia się przede wszystkim na motywacjach morderców i logice stojącej za dokonywanymi zbrodniami. Pisarka obnaża mechanizmy strachu, szaleństwa i cierpienia.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Zła wola - audiobook od Karin Fossum możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć