ebook Urodzony morderca - audiobook
3.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Urodzony morderca - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 26.11
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-7% 29.19 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
36.00 zł
35.12 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Osobista vendetta czy wyrafinowany plan zemsty, który ma swoje źródło w zatargach biznesowych? Co sprawiło, że w chorym umyśle zrodził się plan okrutnej, rozpisanej na kilka aktów zbrodni? Profiler Hubert Meyer musi się śpieszyć, bo jego przeciwnik nie spocznie, dopóki nie zwieńczy swojego dzieła. Katarzyna Bonda po raz kolejny wciąga nas w wyrafinowaną grę, w której znajdziemy wszystko to, co powinien mieć rasowy kryminał – krew, szaleństwo i skrzętnie skrywane tajemnice.

Dlaczego znany biznesmen musiał zginąć?

W nadrzecznych chaszczach spłonął luksusowy samochód. W jego wraku policja znajduje częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Ofiara ma rany postrzałowe brzucha i głowę owiniętą płaszczem. Choć na wyniki badań DNA trzeba zaczekać, wszystko wskazuje na to, że z życiem pożegnał się Rui Coelho Tavares de Souza – prężnie działający portugalski biznesmen.

Pierwsze tropy prowadzą do współpracowników de Souzy. Ale krąg podejrzanych znacznie się poszerza, gdy w ręce policji trafia „spis cudzołożnic”, czyli lista kilkudziesięciu kobiet, które były uwikłane w bliskie relacje z biznesmenem.

Policja prosi o wsparcie Huberta Meyera. Profiler nie ma wątpliwości, że zbrodnia wydarzyła się pod wpływem silnych emocji. Była osobistą vendettą. Czy mąż jednej z kochanek wymierzył sprawiedliwość na własną rękę? Jakie jeszcze tajemnice skrywa rodzina de Souzów?

Wkrótce ogień trawi kolejne ciało. Profiler jest pewny, że na jego oczach narodził się bezwzględny morderca, który nie poprzestanie, dopóki nie zwieńczy swego dzieła…

Katarzyna Bonda wspina się na wyżyny! Doskonale wie, jak stopniować napięcie, by wstrząsnąć czytelnikiem.

Audiobook „Urodzony morderca” to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Urodzony morderca - audiobook od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć