ebook Ogon skorpiona
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 13591)

Ogon skorpiona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.05
wciąż za drogo?
24.05 zł Lub 21.65 zł
28.90 zł
31.44 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
31.05 zł
32.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W piwnicy opuszczonego domu na peryferiach Nowego Meksyku znaleziono zmumifikowane zwłoki. Wprawdzie denat zginął przeszło 50 lat temu, ale FBI wysyła do niego agentkę Corrie Swanson, by ustaliła przyczynę śmierci. Czy ona i archeolożka Nora Kelly przekonają się na własnej skórze, że głęboko pogrzebanych tajemnic lepiej nie wykopywać? Ebook „Ogon skorpiona” to kolejny mistrzowski thriller, w którym duet Preston i Child łączy wartką akcję z opowieściami o niewyjaśnionych i najbardziej ekscytujących zagadkach historii. Tej najnowszej, i tej, o której niebezpiecznie jest mówić nawet szeptem.

Corrie ma coś do udowodnienia. Błąd, który popełniła w ostatniej akcji, skończył się niepotrzebnym rozlewem krwi. Nowa sprawa wydaje się rutynowa, jednak Corrie prosi o pomoc swoją dawną rywalkę, Norę Kelly. Agentka FBI i archeolożka ponownie łączą siły i otwierają drzwi do tajemniczego i przerażającego świata.

Jaki sekret kryje zapomniana górnicza osada, o której nie wspominają nawet przewodniki po wymarłych miasteczkach Nowego Meksyku?
Kim był człowiek, który zginął tu pół wieku temu z grymasem koszmarnej grozy na twarzy?
Do czego posuną się współcześni łowcy XVII-wiecznych skarbów?

Ogon skorpiona od Lincoln Child, Douglas Preston możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć