ebook Percepcja. Początek
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Percepcja. Początek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.39
wciąż za drogo?
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
26.39 zł Lub 23.75 zł
28.00 zł
32.99 zł
32.99 zł
26.37 zł
27.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Artem, należący do gatunku uzdolnionych, obdarowanych boską cząstką ludzi, zostaje osadzony w specjalnym więzieniu dla podobnych sobie jednostek. Wiele lat wcześniej zdecydował się opuścić rodzinę, aby ją chronić. Sam przez ten czas skutecznie się ukrywał – aż do chwili, gdy wydał go jeden z jego znajomych. Dlaczego to zrobił? To pytanie nieustannie towarzyszy Artemowi.

Jednak by znaleźć odpowiedź, będzie musiał wydostać się z tego piekła. Inaczej podzieli los współwięźniów i stanie się obiektem brutalnych eksperymentów, mających na celu eksterminację całego gatunku. Ryzykując życiem, wraz z kilkoma osadzonymi postanawia rozpocząć rebelię.

Dzięki swoim zdolnościom spiskowcom udaje się nawiązać kontakt z sojusznikami spoza murów więzienia. Wkrótce ich bunt zacznie zataczać coraz szersze kręgi i doprowadzi do szokujących odkryć…

Percepcja. Początek od Piotr Łosiński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć