ebook Wyspa
2.53 / 5.00 (liczba ocen: 19)

Wyspa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 27.18
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
36.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
27.18 zł Lub 24.46 zł
31.37 zł
36.90 zł
27.68 zł
28.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Eustachy Rylski jest nazywany alchemikiem słowa oraz mistrzem języka i wirtuozem ukrytych sensów. Sam wyznaje skromnie: „Mam stuprocentową pewność, że swoją twórczością nie rozsupłam tajemnicy istnienia. Od czasu do czasu jednak próbuję”. Każda z opowiedzianych przez niego historii przybliża nas do tej tajemnicy bardziej i choć na chwilę zatrzymuje w zachwycie.

Zbiór Wyspa to cztery opowieści połączone jednym motywem w tle – morzem. Bohaterowie - dziewczyna z prowincji szukająca szczęścia, niepokorny ksiądz-playboy, sędziwy pisarz czy enigmatyczny wczasowicz - postawieni w niecodziennych, często ekstremalnych sytuacjach, muszą stawić czoła rzeczywistości i własnym charakterom. Snując opowieść o konkretnych ludziach, autor przygląda się naszym oczekiwaniom wobec świata i próbuje uchwycić rozdźwięk między tym, co myślimy i czujemy, a tym, co ostatecznie czynimy i mówimy.

Wyspa od Eustachy Rylski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka bardzo nierówna. Widać w niej, że Rylski ma wyobraźnię i umie konstruować fabułę, ale żadne opowiadanie… no może oprócz tytułowej „Wyspy” nie robi wrażenia.

Warto zerknąć