ebook Urodzony morderca
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Urodzony morderca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.11
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
26.11 zł Lub 23.50 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
29.00 zł
31.90 zł
27.99 zł
28.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W nadrzecznych chaszczach spłonął luksusowy samochód. W jego wraku policja znajduje częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Ofiara ma rany postrzałowe brzucha i głowę owiniętą płaszczem. Choć na wyniki badań DNA trzeba zaczekać, wszystko wskazuje na to, że z życiem pożegnał się Rui Coelho Tavares de Souza – prężnie działający portugalski biznesmen.

Pierwsze tropy prowadzą do współpracowników de Souzy. Ale krąg podejrzanych znacznie się poszerza, gdy w ręce policji trafia „spis cudzołożnic”, czyli lista kilkudziesięciu kobiet, które były uwikłane w bliskie relacje z biznesmenem.

Policja prosi o wsparcie Huberta Meyera. Profiler nie ma wątpliwości, że zbrodnia wydarzyła się pod wpływem silnych emocji. Była osobistą vendettą. Czy mąż jednej z kochanek wymierzył sprawiedliwość na własną rękę? Jakie jeszcze tajemnice skrywa rodzina de Souzów?

Wkrótce ogień trawi kolejne ciało. Profiler jest pewny, że na jego oczach narodził się bezwzględny morderca, który nie poprzestanie, dopóki nie zwieńczy swego dzieła…

Katarzyna Bonda wspina się na wyżyny! Doskonale wie, jak stopniować napięcie, by wstrząsnąć czytelnikiem.

„Urodzony morderca” to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

O e-booku Urodzony morderca blogerzy napisali: 

Katarzyna Bonda powoli staje się chyba moją kolejną comfort autorką. Autorka jak zwykle porusza mocne i trudne tematy. Urodzonego mordercę czyta się szybko, historia wciąga od pierwszej strony. - Zakątek czytelniczy - Malwina

Urodzony morderca od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W kolejnym tomie serii o Hubercie Meyerze nasz profiler próbuje rozwiązać zagadkę śmierci prężnie działającego portugalskiego biznesmena. Najprawdopodobniej właśnie jego zwłoki zostały znalezione w spalonym samochodzie. Hubert jest pewny, że na jego oczach narodził się morderca - wkrótce bowiem śledczy odnajdują kolejne ciało z podobnym modus operandi...

Katarzyna Bonda powoli staje się chyba moją kolejną comfort autorką. No po prostu kolejny raz się nie zawiodłam. Ciekawy pomysł na fabułę, książkę spokojnie można czytać bez znajomości poprzednich tomów, jesli są jakies nawiązania to albo nieznaczne, albo w kilku slowach wyjaśnione. Kilka perspektyw wciąga czytelnika w próbę odgadnięcia, kto tym razem jest zbójem w książce. Mało mi było jednak samego Huberta i jego prywatnych rozterek, mam nadzieję, że to tylko przystanek i w kolejnym tomie autorka pozwoli mu dojść nieco bardziej do głosu.

Autorka jak zwykle porusza mocne i trudne tematy, więc chwała jej, że książki z tej serii mają standardowe gabaryty, czyta się szybko, historia wciąga od pierwszej strony, intrygujący wątek kryminalny z obyczajowymi fundamentami, z których wyrasta. Ja jestem na tak i czekam na więcej.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć