ebook Dzikie psy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dzikie psy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.05
Audiobook - najniższa cena: 21.49
wciąż za drogo?
21.49 zł Lub 19.34 zł
36.54 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
-14% 36.90 zł
37.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To miało być sentymentalne spotkanie po latach i wymarzony sylwestrowy wieczór na koniec trudnego roku. Za oknem mróz i śnieg, a w urokliwie położonym domu nad jeziorem kilkoro przyjaciół, których łączy zagadkowa historia. Błogi nastrój burzą cztery wystrzały. Szybko okazuje się, że nie były to fajerwerki… Rok po znakomitym „Czerwonym Jeziorze” Julia Łapińska powraca w okolice Bornego Sulinowa. Sugestywnie oddana atmosfera skutego lodem krajobrazu i precyzyjnie nakreślone portrety bohaterów to punkt wyjścia historii, która pochłania bez reszty.

Tylko dziki pies potrafi przechytrzyć czającego się w mroku strzelca.

Fotoreporter wojenny Kuba Krall i podkomisarz Inga Rojczyk ruszają wydeptanym w śniegu krwawym tropem. Wikłają się w intrygę, która prowadzi od zaginionego chłopca z imigranckiej rodziny do prywatnych tajemnic, o jakich każdy wolałby zapomnieć.

Zamarznięte, przykryte grubą warstwą śniegu jezioro znowu staje się świadkiem niepokojących wydarzeń. Drapieżniki poczuły świeżą krew.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Julii Łapińskiej.

Dzikie psy - audiobook od Julia Łapińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć