ebook Kocia Szajka i klątwa starego kina - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kocia Szajka i klątwa starego kina - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 14.00
wciąż za drogo?
14.00 zł Lub 12.60 zł
17.90 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
22.90 zł
24.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W spokojnym miasteczku na końcu Polski dzieje się coś dziwnego. W starym kinie trwa remont, ale prace idą jak po grudzie. Co i rusz dochodzi do niebezpiecznych wypadków, a w nocy z budynku dobiegają mrożące krew w żyłach odgłosy. Niektórzy mówią, że to klątwa… Przybij zatem piątkę Kociej Szajce i daj się porwać kolejnej detektywistycznej przygodzie!

Na potęgę mysiego czerepu! Coś dziwnego dzieje się w Cieszynie, spokojnym miasteczku na końcu Polski. W starym kinie trwa remont, jednak prace idą jak po grudzie. Co i rusz dochodzi do niebezpiecznych wypadków, a w nocy z budynku dobiegają mrożące krew w żyłach odgłosy. Niektórzy mówią, że to klątwa!

Na pomoc zostaje wezwana Kocia Szajka, detektywi do zadań specjalnych. Co tak naprawdę dzieje się w murach kina? Czy w sprawę zamieszany jest duch kotki Grety? I dlaczego kociak Precel, znaleziony pod kinowym fotelem, nie lubi pałzesów? Ech, to nie będzie proste śledztwo...

O autorce audiobooka „Kocia Szajka i klątwa starego kina”:
Agata Romaniuk – pisarka, reporterka, socjolożka. Kocistka rozkochana w przygodach i małych miasteczkach. Jako Pani Wieczorynka opowiada w internecie improwizowane bajki na życzenie dzieci.

Audiobook „Kocia Szajka i klątwa starego kina” to wyśmienita propozycja dla czytelników w wieku 6-8 lat.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Agaty Romaniuk.

Kocia Szajka i klątwa starego kina - audiobook od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć