ebook Po tamtej stronie lustra i co Alicja tam znalazła - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Po tamtej stronie lustra i co Alicja tam znalazła - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kanon literatury światowej i zarazem klasyka twórczości dla dzieci. Audiobook dla wszystkich pokoleń – każdy znajdzie tu swoje własne odczytanie i swoje własne oczarowanie. „Po drugiej stronie lustra i co Alicja tam znalazła” wydano w 1871 roku jako kontynuację książki „Alicji w Krainie Czarów”. Ze względu na swoją oryginalność istnieje do tego utworu wiele odniesień w literaturze, sztuce i filmie. Z książki pochodzi uznawany za szczytowe osiągnięcie angielskiej poezji absurdalnej wiersz pod tytułem „Jabberwocky”.

Audiobook dla wszystkich pokoleń – każdy znajdzie tu swoje własne odczytanie i swoje własne oczarowanie.
Drugi tom przygód Alicji jest szczególną opowieścią. Nie przedstawia świata takim, jakim go widzimy na co dzień, lecz ukazuje go we śnie bohaterki, a snem, jak dobrze wiecie, rządzą odmienne prawa. Toteż w książce znane fragmenty rzeczywistości układają się w całkiem nowe, często nonsensowne całości, a postaci prawdziwe, przemieszane z fantastycznymi, wyglądają i zachowują się inaczej niż w życiu.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Józefa Pawłowskiego.

Po tamtej stronie lustra i co Alicja tam znalazła - audiobook od Lewis Carroll możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć