ebook Wszystkie jasne miejsca - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 173893)

Wszystkie jasne miejsca - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.13
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł Lub 35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Finch ma myśli samobójcze. Violet pragnie ucieczki od świata. Spotykają się na wieży. Nie skaczą. Próbują odkryć piękno i dobro. Czy sfrustrowana para nastolatków odnajdzie sens istnienia? Czy któreś targnie na swoje życie?

Finch jest zafascynowany śmiercią. Codziennie rozmyśla nad sposobami, w jakie mógłby pozbawić się życia, a jednocześnie nieustannie szuka czegoś, co pozwoliłoby mu pozostać na tym świecie. Violet żyje przyszłością i odlicza dni do zakończenia szkoły. Marzy o ucieczce z małego miasteczka w Indianie i od rozpaczy po śmierci siostry.

Kiedy Finch i Violet spotykają się na szczycie szkolnej wieży sześć pięter nad ziemią nie do końca wiadomo, kto komu ratuje życie. A gdy ta zaskakująca para zaczyna pracować razem nad projektem geograficznym, by odkryć cuda Indiany, ruszają jak to określa Finch tam, gdzie poprowadzi ich droga: w miejsca maleńkie, dziwaczne, piękne, brzydkie i zaskakujące. Zupełnie jak życie.

Wkrótce tylko przy Violet Finch może być sobą śmiałym, zabawnym chłopakiem, który wcale nie jest takim wariatem, za jakiego go uważają. I tylko przy Finchu Violet zapomina o odliczaniu dni, a zaczyna je przeżywać. Jednak w miarę jak świat Violet się poszerza, świat Fincha zaczyna się gwałtownie kurczyć.

Odważna opowieść o miłości, przeżywaniu życia i dwojgu młodych ludzi, którzy znajdują siebie nawzajem, gdy stoją na skraju przepaści

Amerykański i europejski bestseller 2015

Trwają prace nad ekranizacją powieści.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Aleksandry Radwan i Karola Nowińskiego.

Wszystkie jasne miejsca - audiobook od Jennifer Niven możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć