ebook Cztery ciotki i trup
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 70399)

Cztery ciotki i trup
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 30.00
wciąż za drogo?
34.88 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
30.00 zł
32.90 zł
33.75 zł Lub 30.38 zł
28.74 zł
30.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy twoja rodzina byłaby gotowa zabić, żebyś była szczęśliwa? Kiedy Meddy Chan przypadkowo zabija faceta, z którym umówiła się na randkę w ciemno, o pomoc zwraca się do swojej mamy. To w końcu z powodu jej intrygi w ogóle wylądowała na tej randce, więc niech teraz pomoże. Ta natomiast jak gdyby nigdy nic telefonuje do swoich sióstr i zaczyna się…

HM, NIE TAKI BYŁ PLAN. Ukrywanie ciała okazuje się jednak trudniejsze, niż myślały, gdyż ich rodzinną firmę organizującą śluby czeka wesele roku.

TO NAPRAWDĘ NAJGORSZA MOŻLIWA CHWILA. Miejscem, gdzie ma się odbyć wesele, zarządza były facet Meddy, miłość jej życia. To bez wątpienia najgorszy moment na spotkanie go po latach… Prawda? Czy Meddy w końcu odzyska miłość i uszczęśliwi nadopiekuńczą rodzinkę?

Zdobywczyni nagrody Comedy Women In Print Prize 2021

Inteligentna, oryginalna i bardzo zabawna. Nie mogłam jej odłożyć, straciłam rachubę tego, ile razy śmiałam się na całe gardło. Beth O’Leary, autorka książki Współlokatorzy

Rozkosznie szalona komedia kryminalna pełna absurdalnych sytuacji, zabawnych dialogów, cudownych więzi rodzinnych, iskrząca się komediową energią. Joanne Harris, kapituła nagrody Comedy Women In Print Prize

Oszałamiający debiut pełen humoru i miłości. Komediowy kryminał podlany czarnym humorem, komicznymi nawiązaniami i nutą romansu – wielbiciele Bajecznie bogatych Azjatów będą zachwyceni. „My Weekly”

Ta inteligentna, przezabawna, czarująca powieść sprawi, że będziesz wybuchać gromkim śmiechem... Pełna emocji komedia romantyczna. „Platinum”

Czarny humor w najlepszym wydaniu. Świetnie się bawiliśmy podczas lektury. Magic Radio Bookclub

Komedia pomyłek, na przemian to makabryczna, to romantyczna, ale wciąż zabawna i pełna emocji. „Saga”

Cztery ciotki i trup od Jesse Q. Sutanto możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć