ebook Kto utuli Juniora? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Kto utuli Juniora? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.75
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
22.90 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
25.10 zł
-13% 25.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy Klara spotyka w zaułku bezdomnego psiaka, czuje że musi mu pomóc. Zabiera Juniora do swojego domu, a piesek w końcu wydaje się szczęśliwy. Jest tylko jeden mały problem. Kiedy zapada zmrok, świat przestaje być bezpiecznym miejscem dla Juniora. Jego smutne szczekanie budzi ze snu Klarę i całą jej rodzinę. Kto będzie potrafił utulić Juniora?

„Zaopiekuj się mną” to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.

Seria książek „Zaopiekuj się mną” to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekst i dużą czcionką. W środku znajdują się czarno-białe ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.

To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Derengowskiej.

Kto utuli Juniora? - audiobook od Holly Webb możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć