Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.98 / 5.00
liczba ocen: 88045
Ilość stron (szacowana): 336
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.60 zł
Pozostałe księgarnie
29.60 zł
29.60 zł
29.60 zł
33.50 zł
Opis:

 

 
Ta książka to "samouczek biznesowy" dziesięciolecia!
"Time Magazine"
Metoda GTD to nowy kult ery informacji.
"Wired"
David Allen to prawdziwy guru osobistej produktywności. (...) Jest bez wątpienia jednym z najbardziej wpływowych myślicieli na świecie w obszarze zarządzania czasem.
"Fast Company"
Ta książka to lekarstwo na codzienne pożary w pracy. Z niej dowiesz się, jak przezwyciężać uczucie niepokoju i przytłoczenia, gdy wszystko idzie nie tak, jak skończyć z nawykiem odkładania spraw na później oraz jak osiągnąć stan ciągłej gotowości do walki.
"Network Magazine"
 

 

Czas prawdziwie elastyczny

Zawrotna szybkość, z jaką pędzi świat nowego milenium, niejednego z nas przyprawia o ból głowy. A gdyby tak powiedzieć STOP temu szaleństwu? Spojrzeć z boku na swoje obowiązki, piętrzące się na biurku dokumenty i skrzynkę odbiorczą, zalaną mailami? Zmniejszyć prędkość na bieżni, po której gonisz swój cel? Czy wiesz, że wystarczy zastosować spójny system zarządzania zawodowym chaosem i wirem życia prywatnego, by odzyskać spokój umysłu, a w dodatku poprawić kreatywność i efektywność?

Program Getting Things Done (GTD) powstał właśnie po to, byś mógł wreszcie zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Książka Davida Allena "Getting Things Done" to już klasyka dla wszystkich interesujących się produktywnością, zarządzaniem czasem. Jestem przekonany, że wprowadzenie choć paru nawyków o których mówi autor sprawi, że rzeczywiście będzie nam łatwiej odnaleść się w tej jakże zagmatwanej rzeczywistości. Serdecznie polecam!

 • Awatar

  Według mnie najlepsza książka traktująca o zarządzaniu czasem i zadaniami. Dzięki temu systemowi udało mi się uporządkować chaos w rozbudowanych projektach oraz usprawnić niektóre procesy w firmie. Często również podsuwam rozwiązania z tej książki moim klientom, u których również się one sprawdzają. Szczerze polecam.

 • Awatar

  Najpopularniejszy system zarządzania czasem i zadaniami w postaci małej książki. Wiele praktycznych porad, opis funkcjonowania systemu. Książka ta jednak nie jest książką do przeczytania od deski do deski zastosowania jej w praktyce, każdy musi z niej wybrać to co najważniejsze, to co w jego sytuacji mu się przyda a pominąć kilka rozwiązań, które moim zdaniem niewiele wnoszą.

 • Awatar

  Naprawdę kawał dobrej lektury, która pozwoli lepiej zarządzać czasem i zadaniami. David Allen podszedł do sprawy w bardzo systematyczny sposób zezwalając jednak na wybranie z dla siebie tego co najlepsze. Odkąd zacząłem podążać ścieżką GTD kończę dużo więcej projektów i przy mniejszej ilości stresu, ze o czymś zapomniałem.

 • Awatar

  Jedna z najlepszych pozycji dzięki których udało mi się uzyskać dodatkowe "kilka godzin" w ciągu dnia, dla każdej osoby potrzebującej więcej czasu na inne rzeczy, to obowiązkowa lektura.

Inne proponowane
Warto zerknąć